Jauno dziedātāju uzņemšana

LU BF jaukatais koris „DeCoro“ aicina jebkuru dziedāt gribošu jaunieti pievienoties mērķtiecīgam, draudzīgam un visādi citādi vienreizējam kolektīvam, lai jau augusta sākumā pavadītu 5 aizraujošas dienas Rojā – kora nometnē.

Ja tu apņemies

• regulāri apmeklēt kora mēģinājumus;
  • atteikties no mobilā tālruņa, avīzēm un sarunām mēģinājuma laikā;
  • ievērot kora mēģinājumu, koncertu grafiku un atteiksies no teātra un citām izklaidēm šajā laikā;
  • būt atsaucīgs spontāniem piedāvājumiem, piemēram, mini koncertiem;
  • vajadzības gadījumā patstāvīgi piestrādāt pie repertuāra apguves pirms atdziedāšanām;
  • iesaistīties kora organizatoriskajās lietās ar sev pieejamiem resursiem

tad piesakies uz noklausīšanos jauktajam korim DeCoro, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to uz choir.decoro@gmail.com. Pieteikties iespējams no 19.07.2010. līdz 27.07.2010.

Noklausīšanās 22. un 27. jūlijā no plkst. 18.00 LU Bioloģijas fakultātes (Kronvalda bulvāris 4) 2. auditorijā. Ja kādu svarīgu iemeslu dēļ Tev labāks būtu konkrēts noklausīšanās laiks, tad norādi datumu un laiku ar 1h intervālu.

Šķirkļi: Citi raksta, Der zināt

LU Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvalde