LUSP gada balvas atskats

28.novembra vakarā notika LU SP Gada balva, pasākums, kurš pulcē studentus no visām fakultātēm un kur tiek apbalvoti LU gada nozīmīgākie pasākumi un ievērojamākie cilvēki. Šogad balvas tika pasniegtas 14 nominācijās, pavisam iesniegts negaidīti liels pieteikumu skaits – 120.

3 nominācijās nominēti bija arī BF pārstāvji, bet balvas iegūtas tika 2 no tām.

Nominācijā „Gada ķeza” balvu ieguva „Pūču Andris un peļu slazdi” jeb BF studenta Andra Avotiņa nedienas ar peļu slazdiem.

Andris bija saņēmis finansējumu LUSP zinātnisko projektu konkursā par kuru tika nopirkts ekipējums pētījumiem, tai skaitā 600! peļu slazdu. Tik daudz slazdu izrādās nevienā veikalā nav, tāpēc tos nācās pasūtīt caur cenuklubu no ārzemēm. Pēc pailga laika slazdi tomēr nonāca pie Andra, bet jau pēc pāris dienām Andra tika apzagts Andra moskvičs un nozagti visi 600 peļu slazdi. Par brīnumu un laimi, mašīnā naudas izteiksmē daudz vērtīgākas lietas tika atstātas neskartas.  Kāds garnadzis tagad varēs noķert 600 peles, bet Andri apsveicam ar titulu un, par spīti ķezai, tomēr veiktu pētījumu. :)

Nominācijā „Gada dekāns” tika apbalvots mūsu dekāns Nils Rostoks. Iegūstot šo balvu, dekāns jutās ļoti pagodināts un iepriecināts, kā arī solīja turpināt tradīciju studentus Kolkas prakses laikā cienāt ar zemenēm un ķiršiem. Lepojamies!

Kā gada fakultātes pasākums, kuru noteica studentu balsojums, balvu ieguva mūsu laivu brauciens „Bioairis 2012”.

Gaidīsim Gada balvu 2013 un, cerams, pēc gada BF būs nominēti vēl vairāk
nominācijās un iegūs vēl vairāk balvu!

Pilnu šī gada balvu ieguvēju sarakstu skatīt te

Šķirkļi: Pasākumi