Studentu neformālā valodu apguves programma uzņem jaunus dalībniekus

Studentu neformālā valodu apguves programma uzņem jaunus dalībniekus Vai esi pamanījis, ka Tavā lekcijā atrodas arī citu valstu studenti? Ja vēlies ar viņiem iepazīties un iemācīties čalot viņu valodā, kā arī pavērties uz jaunām kultūrām un labi pavadīt laiku multikulturālā gaisotnē, tad Tev ir lieliska iespēja kļūt par Couple Learning programme (CLP) dalībnieku. Latvijas Universitātes more »

Atskats uz spēļu vakaru 21. februārī

21. februāra vakarā LU BF 5.auditorijā tika aizvadīts šajā semestrī pirmais spēļu vakars. Šoreiz vakaru jautrā gaisotnē, sacenšoties viltībā un azartā, aizvadīt gribētāju skaits bija mazāks nekā iepriekš aizvadītajos spēļu vakaros, bet tas neliedza atnākušajiem nodoties spēlētpriekam un spēļu burvībai. Netrūka ne smieklu, ne asprātību, arī tējas un cepumu pietika visiem! Nākamais spēļu vakars notiks more »