LU BF SP izsludina Starptautisko zinātnisko konferenču konkursu

Pielikums 166 komentāri

Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvalde izsludina Starptautisko zinātnisko konferenču konkursu , kurā var piedalīties jebkurš LU BF students Ja vēlies iegūt finansējumu, lai piedalītos starptautiskā konferencē, šis konkurss ir domāts tieši Tev! Šoreiz konkursam var pieteikties līdz 10. novembrim, tomēr aicinām  nevilcināties, un pieteikties pēc iespējas ātrāk. Sīkāka un precīzāka informācija konkursa nolikumā, ar more »

Biologi sveic visas dāmas Sieviešu dienā!

Pielikums Nav komentāru

Biologi sveic visas mīļās meitenes, lieliskās jaunkundzes, dārgās dāmas un brīnišķās sievietes! Vismaz reizi gadā ir diena, kad vīrieši par jums domā īpaši sirsnīgi, protams, tas notiek arī ikdienā, bet šajā dienā pauž savas domas skaļi, un šī diena ir 8.marts. Klāt Starptautiskā sieviešu diena! Šī ir diena, kad vīrieši skraida riņķī un apkārt ar more »