Spēļu vakars 21. martā

Jau rīt, 21. martā, visi gaidīti uz kārtējo galda spēļu vakaru, kas kā parasti notiks 5. auditorijā. Šoreiz norises laiks plānots no plkst. 18:30 līdz 22:30.  Uz vietas kā vienmēr būs pieejamas tādas spēles kā Scrabble, Alias, Uno, Jenga, Halli Galli, Coloretto, šahs un citas. Būsim parūpējušies arī par vēl nebijušiem jaunumiem no mūsu sadarbības partnera galda spēļu veikala more »

Eksakto zinātņu diena 2013

Pielikums Nav komentāru

Vidusskolēn! Atkal ir pienācis laiks „Eksakto zinātņu dienai”, kad visi 5 eksaktajām zinātnēm veltītie Latvijas Universitātes atzari apvienojas ar LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centru, lai sarīkotu smadzenes stimulējošu un sirdi sildošu pasākumu, kura dēļ katra zinātnieka reālajās vai imaginārajās ūsās atplaukst smaids. Tas nozīmē to, ka, ja Tev interesē zinātne, daba un ar šiem more »