Kolkas prakses bāzes cenrādis

Nav komentāru

Gatavojoties pavasara un vasaras sezonai, kurā studenti uz Kolku dodas krietni biežāk, aicinām iepazīties ar Kolkas prakses bāzes cenrādi, kas skatāms pielikumā.

Tiem, kuriem rodas jautājums, kāpēc jāmaksā, ja agrāk tā nebija, atbilde ir pavisam vienkārša: par Kolkas mājas uzturēšanu maksā LU Bioloģijas fakultāte. Nav noslēpums, ka finansējums zinātnei un attiecīgi fakultātei ir neliels, lai neteiktu – nepietiekams, tāpēc nepieciešams veikt ar Kolkas prakses bāzi saistīto izmaksu samazināšanu.

Cenrādī redzamie izcenojumi ir panākti diskusijā starp LU BF Studējošo pašpārvaldi un LU BF dekānu Nilu Rostoku, turklāt iepriekš izcenojumu summas bija lielākas. Uzskatām, ka ir panākta optimāla vienošanās, pie tam iekļaujot visus būtiskos izņēmuma gadījumus, kuros samaksa netiek piemērota (studijas, zinātne un fakultātes tradicionālie pasākumi).

Saprotot, ka fakultātes līdzekļi nav neierobežoti, uzskatām prasītās izmaksas par studentiem adekvātām. Šaubu gadījumā iesakām salīdzināt ar citu, līdzīgu pakalpojumu sniedzējiem. Tāpat uzskatām, ka izcenojuma summas ir niecīgas, salīdzinot ar izglītības kvalitāti un personīgo izaugsmi, kuru sniedz LU Bioloģijas fakultāte, kā arī apzināmies, ka Kolka ir īpaša vieta visiem biologiem, un katrs maksājums ir ieguldījums Kolkas prakses bāzes attīstībā.

Jautājumu un/vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar LU BF SP  pārstāvjiem Oskaru Līkopu un/vai Juri Ķibildu, kuri piedalījās diskusijās, kuru rezultāts ir Kolkas prakses bāzes cenrādis.

LU BF Studējošo pašpārvalde

Šķirkļi: Der zināt

LU Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvalde

Rakstam “Kolkas prakses bāzes cenrādis” nav komentāru

Leave a Reply

Logged in as admin. Logout »