Nakts uz Raga 2014

Sveiks, topošais biolog!

Kā jau iepriekš ziņots, arī šogad notiks tradicionālais biologu Pirmsaristotelis jeb Nakts uz Raga (NuR). Tiksimies Kolkā no 29. līdz 31.augustam. Ja vēl neesi neko dzirdējis par NuR, tad nešaubies ne mirkli par to, ka šogad Tev tur ir jābūt, jo šis ir neaizmirstams un aizraujošs pasākumus, kurā pirmkursnieki pirmo reizi sastopas ar biologu saimi, kopīgi veic dažādus uzdevumus,  gūst priekšzināšanas par studenta dzīvi, uzzinot  atbildes par studijām, katedrām, studējošo pašpārvaldi un citiem interesējošiem jautājumiem. Būs gan lietderīgi, gan jautri un radoši! Pie tam – vai Tu zini, kas ir Kolkaris Vulgaris un kāpēc ezītis ir lohs pēc būtības? Vai varbūt vēlies kļūt par (krītošo) zvaigzni un nogaršot Nurmaizītes? To visu varēs Naktī uz Raga 2014!

Kāda ir NuR pirmkursnieka acīm? Lūk, ko par savu Nakti uz Raga saka Žanete, nu jau 2.kursa studente : „Nakts uz Raga" man kā pirmkursniekam nozīmēja ļoti daudz. Tas nav tikai viens no biologu tradicionālajiem pasākumiem – tā ir pirmā iespēja iepazīt savus kursabiedrus, atrast draugus visiem studiju gadiem un ne tikai. Kolkai ir īpaša vieta ikviena biologa sirdī, un es sāku šo vietu iemīļot jau NuR laikā. "Nakts uz Raga" ir pirmais lielais solis studenta dzīvē, jo studijas ir ne tikai mācības. Pateicoties šim pasākumam, pirmajās studiju dienās nejutos kā izmesta no laivas – man apkārt bija kursabiedri, kurus jau biju paguvusi iepazīt un kuri nu ir kļuvuši par vieniem no maniem labākajiem draugiem. Tas ir tā vērts!”. Ieskatīties tajā, kā bija pirms gada, var šeit.

Pirmkursniek, tādēļ noteikti rezervē šos datumus! Viss sāksies jau piektdien, 29.augustā no rīta- plkst. 10:00 jums visiem jāierodas Botāniskajā dārzā (Kandavas iela 2) kopā ar visām  mantām, kuras vēlāk ņemsi līdzi. Līdz plkst. 13:00 vajadzēs nedaudz pastrādāt, bet uzreiz pēc tam turpat, Botāniskajā dārzā, jūs sagaidīs autobuss un kopā ar NuR organizatoriem aizvizinās uz Kolku. Arī atpakaļ uz Rīgu tiksi atgādāts droši un ar autobusu, pie tam pietiekoši laicīgi, lai paspētu sagatavoties Aristotelim. Sīkāka informācija par līdzi ņemamajām mantām un citām precizitātēm vēl sekos.

Ne-pirmkursniek! Kā vienmēr, BF SP gaida jūsu palīdzību, tādēļ, ja vēlies palīdzēt NuR laikā jebkādā veidā, droši dod ziņu, gaidīsim! Aicinām visiem ziņot par savu vēlmi atrasties Kolkā šī pasākuma laikā, lai varētu rēķināties ar cilvēku skaitu. Arī vietas autobusā, iespējams, varēs dabūt, bet iepriekš jāpiesakās un jāatceras, ka tās primāri tiek piešķirtas pirmkursniekiem!

Šogad pasākums būs īpaši jauks, jo to atbalsta  Fazer,  PernesFood, Bauskas alus, Madara Cosmetics, Dobeles dzirnavnieks, Gandrs un Ģertrūdes ielas teātris, bet organizē (kā allaž) – atsaucīgā Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvalde. Ziņot un jautāt visu, kas nāk prātā saistībā ar NuR aicinām pasākuma kapteinim Kārlim Vilkam (karlis.vilks [at] gmail.com) vai Zanei Ozoliņai(zane.ozolina1[at]gmail.com).

Katrā ziņā noteikti seko informācijai šeit, mūsu mājaslapā, twitter kontā @LUBFSP, draugiem.lv un Facebook lapās, kā arī atceries pieteikties pasākumam šeit. Tiekamies!

Šķirkļi: Der zināt

LU Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvalde