Piesakies mentoringa programmai

Hei, biolog! Ja rudenī būsi jau vismaz 2. kursa students un vēl atceries, kā tas bija – būt pirmkursniekam, kam viss ir jauns un nezināms, – piesakies par Mentoru. Savu studiju laikā Bioloģijas fakultātē noteikti esi daudz ko uzzinājis un piedzīvojis (visticamāk ne bez vecāko kursu studentu iesaistes), tāpēc tagad Tev ir lieliska iespēja kļūt par padomdevēju kādam topošajam biologam, kam Tu varēsi palīdzēt iepazīt īstu studentu dzīvi.

Ieguvējs no šīs programmas būs ne tikai pirmkursnieks, bet arī Tu pats. Kļūstot par Mentoru, Tu varēsi:

• Pilnveidot savas laika plānošanas prasmes un atbildības sajūtu;
  • Uzlabot prasmi ātri reaģēt uz problēmsituācijām, kā arī komunikācijas un palīdzības sniegšanas spējas;
  • Attīstīt savas līdera dotības;
  • Papildināt CV ar jaunu pieredzi un saņemt atsauksmi par Mentora darbu no LU BF SP;
  • Reģistrēties klausītāja statusā LU un bez maksas apgūt studiju kursus, kas nepārsniedz 4 kp;
  • Reģistrēties un apgūt C daļas kursu „Vienaudžu mentora darba psiholoģiskie aspekti” un, sekmīgi to nokārtojot, saņemt 2 kp (šo iespēju gan var izmantot tikai bakalaura studiju programmas studenti);
  • Pretendēt uz LU Studentu padomes Gada balvu „Gada Mentors”.

Izklausās labi, vai ne? Tāpēc, ja esi atvērts, zinošs, spējīgs būt atbildīgs un pacietīgs, un gatavs ziedot nedaudz sava brīvā laika, lai nodotu studiju laikā gūto pieredzi (bet ne studiju materiālus!) jaunajai biologu paaudzei, nestāvi malā un kļūsti par Mentoru!

Viss, kas Tev jādara, lai pieteiktos, – līdz 21. augustam jāaizpilda anketa: http://ej.uz/MentoruAnketa

Viegli pārskatāma informācija par to, kā darbojas Mentoringa programma, kā arī atbildīgo koordinatoru kontakti atrodami pielikumā esošajā ceļvedī.

This entry was posted in Der zināt. Bookmark the permalink.