BK LU un LU SP piedāvā “Fakultātes basketbola tribīnēs”

Pielikums Nav komentāru

Straujiem soļiem tuvojas LUSP un BK LU rīkotais fanu konkurss "Fakultātes basketbola tribīnēs"    Kas tas ir? "Fakultātes basketbola tribīnēs" ir konkurss, kurā tiek noskaidrota trakākā, labākā, radošākā un skaļākā LU fakultātes fanu komanda, basketbola tribīnēs, atbalstot BK LU mājas spēlēs Latvijas čempionātā Aldaris LBL basketbola cīņās.      Konkursa mērķis?  1) Popularizēt basketbolu, kā aktīvu dzīvesveidu un more »

Bioloģijas fakultātes 70 gadu jubilejas svētku nedēļas programma

Jau iepriekš ziņojām, ka šoruden LU Bioloģijas fakultāte atzīmē 70. gadadienu. Lai apaļo jubileju atzīmētu tieši tik vērienīgi, cik šādam pieklājīgam vecumam pienāktos, Studentu pašpārvaldes un fakultātes vadības sadarbībā ir izveidota pasākumu programma veselai nedēļai no 24. līdz 28. novembrim. Jau iepriekš izskanējis daudz baumu par iespējamo BF jubilejas nedēļas programmu. Taču tagad varam kliedēt more »