Diskusiju un sarunu vakars 27.novembrī

Ikviens students un pasniedzējs zina, kas notiek fakultātē. Tās ir mūsu otrās mājas. Taču vai mums ir nojausma, kāda gaisotne mums tik mīļajos fakultātes gaiteņos vadīja agrāk? Vai mēs zinām, kā par kārtīgiem biologiem pasniedzēji audzināja tos, kuri savu diplomu saņēmuši pirms vairāk kā 5 gadiem?  To un vēl vairāk Tev būs iespēja noskaidrot vienā more »

2014.11.20.BF SP Sēdes protokols

Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes studentu pašpārvaldes sēdes PROTOKOLS Rīgā     (2014.11.20.) Sēdes sākums – 18:20 Sēdi vada – Zane Ozoliņa Sēdi protokolē – Liene Dārta Dumpe Sēdē piedalās: Biedri – Kristīne Čerļenoka, Linda Vēsma, Žanete Zommere, Dita Pelēna, Anna Kiršteina, Laima Sabīne Jansone, Kristīne Štikāne, Agija Lāce, Linda Feldmane, Anita Bērziņa,  Zane Ozoliņa, Kārlis Dūmiņš, Evelīna Puzo, Jānis Stāvusis, more »