Jauno biedru seminārs tuvojas

Jauno biedru seminārs ik gadu ir brīnišķīgs un noderīgs pasākums, kas patiesībā ir domāts ne tikai jaunajiem BF SP biedriem un aktīvistiem. Tās ir divas dienas, kas pavadītas, visiem kopā klausoties lekcijas, kaļot plānus, apgūstot pašpārvaldei noderīgas iemaņas un vienkārši labi pavadot laiku.

Šogad Jauno biedru seminārs notiks 6. un 7. decembrī tepat, Bioloģijas fakultātes telpās. Taču lai tas tevi nemaldina – garlaicīgi nebūs! Un ir viens āķis – tā kā seminārs ir 2 dienas, mēs visi nakšņosim fakultātē. Tāpēc sameklē guļammaisu, apbruņojies ar zinātkāri un piesakies Jauno biedrus semināram! Tas ir izdarāms, lūk, ŠEIT. (pieteikties vari līdz 30.novembrim)

Vēlies piedalīties JBSeminārā, bet neesi saistīts ar pašpārvaldi? Tas nekas! Mēs priecāsimies par ikvienu dalībnieku.

Šķirkļi: Der zināt

LU Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvalde