Neesi vienaldzīgs – „Izdari sirds darbu”!

Mēs bieži esam bijuši liecinieki dažādiem stāstiem par pamestiem, no ļaunas rīcības cietušiem mūsu mazajiem draugiem – suņiem un kaķiem. Varam tikai pateikties dzīvnieku patversmēm, kuras cīnās par katra suņa un kaķa dzīvību. Tomēr arī patversmei ir nepieciešama palīdzība, lai veiksmīgi turpinātu palīdzēt nelaimē nonākošajiem dzīvniekiem. Tieši tāpēc Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde (BAT SP) more »

Aicinām Tevi uz Studentu pavasara talku LU Botāniskajā dārzā!

Saulīte spīd vairāk, putniņi čivina skaļāk, zāle kļūst zaļāka, puķes un koku lapas jau plaukst – ilgi gaidītais pavasaris ir klāt! Pavasara skaistajā laikā tā vien gribas uzkavēties svaigā gaisā un baudīt skaisto visapkārt, jo tikai reti kurais spēj mierīgi nosēdēt mājās. Pavasaris ir laiks, kad norisinās tradicionālais un studentu vidū ļoti iemīļotais pasākums more »