GSGP tuvojas – nominē savus kandidātus!

Kurš šogad būt Gada students un Gada pasniedzējs? Izvēle ir Tavās rokās!

Vien mazāk par mēnesi atlicis līdz tam maģiskajam brīdim, kad studenti uz mirkli pārtrauks gatavoties sesijai un rakstīt noslēguma darbus, lai klātienē noraudzītos ikgadējā cīņā par atraktīvāko, zinošāko un visādi citādi ievērības cienīgo Gada studenta un Gada pasniedzēja titulu.

Nominanti 22. maijā pulksten 18:00 mērosies izveicībā, prāta asumā un skatītāju izklaidēšanas spējā. Tā kā atlasīti tiks tikai labākie, šo pasākumu noteikti nedrīkst laist garām. Savu atjautību un azartu demonstrēt un balvas iegūt būs iespēja arī klātesošajiem.

Kandidātus iespējamo sacensību tēmu izvēlēsies Tu, biolog! Viss, kas Tev jādara, ir jāaizpilda šī anketa līdz 10. maija vakaram un 22. maijā jāatnāk atbalstīt savus favorītus pasākuma norises gaitā!

“Gada students, Gada pasniedzējs” jeb GSGP fakultātes saimi šogad pulcēs jau 16. reizi. Atgādināsim, ka 2014. gadā par Gada studenti kļuva Agija Lāce, bet Gada pasniedzēja titulu izpelnījās asoc. prof. Kaspars Tārs.

Pēc GSGP plkst. 20:00 pulcēsimies tradicionālajā Zaļumballītē, lai mūzikas pavadībā grilētu, dejotu un atpūstos līdz rīta gaismai.

Uz tikšanos 22. maijā!

Sliņķiem:

Piektdien 22. maijā:

18:00 – GSGP jeb cīņa par Gada studenta un Gada pasniedzēja titulu

20:00 – Tradicionālā Zaļumballīte līdz rīta gaismai.

Šķirkļi: Der zināt, Pasākumi

LU Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvalde