Vēlies biologu hūdiju?

Ir pienācis rudens un ārā kļūst arvien aukstāks. Tāpēc ir ļoti svarīgi saglabāt ķermeņa temperatūru normas robežās. Un Tev ir iespēja to izdarīt ar biologu hūdija palīdzību. To iegūt vari pavisam vienkārši – aizpildi pieteikuma ANKETU, samaksā hūdija cenu 17 eiro apmērā un gaidi ziņu, kad tie būs gatavi!  Pieteikšanās termiņš - līdz 29.oktobrim. Jautājumu un neskaidrību more »

Nenokavē – Starptautisko Zinātnisko konferenču konkurss

Vai vēlies bagātināt savas zināšanas, piedaloties ievērojamā savas nozares konferencē? Tev ir iespēja  saņemt līdzfinansējumu tā realizēšanai. BF SP organizē Starptautisko Zinātnisko konferenču konkursu (SZKK). Konkursa mērķis ir materiāli atbalstīt LU BF studentus, lai tiem būtu iespēja apmeklēt zinātniskās konferences, tādējādi palīdzot studentiem spert pirmos soļus zinātnē un veicinot zinātnes attīstību LU BF. Konkursā var piedalīties LU more »