Aicinām jauniešus pieteikties video konkursā!

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība jau otro gadu turpina popularizēt zinātni arī jauniešu vidū un vēlas aicināt jauniešus studēt, pētīt, priecāties, kā arī dalīties ar saviem atklājumiem. Projekta „Zinātnes popularizēšana jauniešiem” ietvaros tiek rīkots video konkurss, kurā aicināti piedalīties jaunieši vecumā 15 – 25 gadiem. Konkursa galvenā balva ir GoPro HERO4 Black Edition video kamera. Ja more »

Exciting PhD Positions in Modern Biology

Looking for a PhD In Biology? At the Vienna Biocenter we want to empower young graduates to become independent scientists! We are looking for motivated and knowledgeable students, who are passionate about Science. We offer 4-year fully funded positions in an amazing campus that fosters excellent science Learn from the experts: research groups at the forefront more »