BF SP vēlēšanas 2015 tuvojas!

Pielikums Nav komentāru

Pavisam negaidot klāt jau nākošās pašpārvaldes vēlēšanas un šogad LU Bioloģijas fakultātēs tās norisināsies 11.novembrī (10:00-17:00), 12.novembrī (10:00-17:00) un 13.novembrī (10:00-14:00). Tā kā tas ir pavisam drīz, apdomājies par savu vēlmi būt pašpārvaldē. Varbūt tieši Tu šogad vēlies aizstāvēt visu fakultātes studentu intereses, rīkot Ziemassbētku balli, cīnīties par vienlīdzību un akadēmisko godīgumu vai arī izdomāt kaut ko pavisam more »

Izdari sirds darbu arī tu!

Dzīvnieku patversmē ”Ulubele” mīt daudz kaķu un suņu, kuriem pietrūkst rūpju un mīlestības. Katru dienu viņi aizvada ar cerību, ka tieši šodien būs tā diena, kad kāds ieradīsies, lai sniegtu viņiem neviltotu mīlestību, uzmanīb u un pašiem savu vietu, kuru varētu saukt par mājām. Dzīvnieku patversme dara visu iespējamo, lai palīdzētu šiem dzīvnieciņiem, tomēr arī more »