BF SP vēlēšanas 2015 tuvojas!

Pavisam negaidot klāt jau nākošās pašpārvaldes vēlēšanas un šogad LU Bioloģijas fakultātēs tās norisināsies 11.novembrī (10:00-17:00), 12.novembrī (10:00-17:00) un 13.novembrī (10:00-14:00).

Tā kā tas ir pavisam drīz, apdomājies par savu vēlmi būt pašpārvaldē. Varbūt tieši Tu šogad vēlies aizstāvēt visu fakultātes studentu intereses, rīkot Ziemassbētku balli, cīnīties par vienlīdzību un akadēmisko godīgumu vai arī izdomāt kaut ko pavisam jaunu? Nenokavē, jo dalība vēlēšanās ir Tava iespēja! Vari veidot pats savu vēlēšanu sarakstu vai arī pieteikties kādā jau esošā, taču atceries, ka vēlēšanu saraksti jāiesniedz BF studentu pašpārvaldē (220.telpā) līdz 30.oktobrim (ieskaitot)!

Saraksta pieteikuma veidlapu vari saņemt pašpārvaldes telpā vai arī sazinoties ar BF SP Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Agiju Lāci.

Pielikums

Šķirkļi: Der zināt, Pašpārvalde