Esi aicināts uz telpu orientēšanos Rīgas universitātēs!

Novembrī un decembrī Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Universitātē un biznesa augstskolā “Turība” notiks telpu orientēšanās pasākums piecos posmos. Ja tevi interesē orientēšanās, gribi pamēģināt, kā tas ir – skriet un meklēt savu ceļu reizē, vai gribi izbaudīt skriešanas treniņu neparastā vidē – telpu orientēšanās ir domāta tieši tev! Telpu orientēšanās ir gluži kā klasiskā orientēšanās, more »

Aicina studentus pieteikties IDEJU KAUJĀM

SLIMĪBU PROFILAKSES UN KONTROLES CENTRS (SPKC) IZSLUDINA KONKURSU – IDEJU KAUJAS STUDENTIEM „AR ZINĀŠANĀM PRET HIV”. Konkursa mērķis ir veicināt sadarbību ar topošajiem speciālistiem dažādās nozarēs (veselības aprūpe un organizācija, ārstniecība, komunikācija un sabiedriskās attiecības, biznesa vadība u.c.), lai rastu inovatīvus risinājumus sabiedrības attieksmes maiņai par HIV kā „nepareizu” saslimšanu, informētības un izglītošanas veicināšanai par more »