BF SP vēlēšanu rezultāti

BF SP vēlēšanas noslēgušās ar rekordaugstu aktivitāti (nobalsoja 56% jeb 159 no visiem balsstiesīgajiem)! Ievēlēts jaunais BF SP sasaukums, kas turpmāko gadu pārstāvēs visu fakultātes studentu viedokli, organizēs pasākumus un uzlabos akadēmisko un sociālo dzīvi! Ievēlētie studenti Bioloģijas fakultātes Studentu pašpārvaldē: 1. Agija Lāce 2. Zane Ozoliņa 3. Anna Kiršteina 4. Mārtiņš Brūmelis 5. Evelīna more »

Turpinās pieteikšanās izglītības programmā Iespējamā misija

Vadīt, iesaistīt, motivēt un iedvesmot desmitiem jaunus cilvēkus ir izaicinājums jebkuras jomas vadītājam-līderim. Labs skolotājs to dara katru dienu. Izglītības programma Iespējamā misija (IM) līdz 1. decembrim aicina dažādu specialitāšu mērķtiecīgus un zinošus absolventus, profesionāļus un augstskolu pēdējā kursa studentus pieteikties dalībai programmā, lai attīstītu savas līderības prasmes un iedvesmotu skolēnus mācīties.   Darbs skolā more »

Nākamais galda spēļu vakars jau tepat aiz stūra!

Vēlies pavadīt vakaru lielisko biologu kompānijā? Skumsti, ka nokavēji iepriekšējo galda spēļu vakaru? Nesatraucies, nākamais ir tepat aiz stūra! Kad? Ceturtdien, 19. novembrī. Kur? Torņakalna DAC 109. telpā. Cikos? Sākums plkst. 18:00. Droši ņem līdz draugus, našķus un pats savas mīļākās spēles!

Teātris “Dirty Deal Teatro” aicina BF studentus uz izrādi “Zudusī Antarktīda” par īpašu cenu – 4 eur!

Dirty Deal Teatro 24. novembrī plkst. 19:00 tiek rādīta izrāde "Zudusī Antarktīda". Izrāde stāstīs par zinātniekiem, kuri visu savu mūžu veltījuši Antarktīdas izpētei, atklādami daudzas jaunas, pārsteidzošas dzīvības formas un to pielāgošanos vietējiem apstākļiem. Taču pēdējos gados šie paši cilvēki ir spiesti noskatīties, kā viņu nesen atklātā, iepazītā un iemīlētā pasaule pēkšņi sāk pazust  – more »