Aicina studentus pieteikties IDEJU KAUJĀM

SLIMĪBU PROFILAKSES UN KONTROLES CENTRS (SPKC) IZSLUDINA KONKURSU – IDEJU KAUJAS STUDENTIEM „AR ZINĀŠANĀM PRET HIV”.

Konkursa mērķis ir veicināt sadarbību ar topošajiem speciālistiem dažādās nozarēs (veselības aprūpe un organizācija, ārstniecība, komunikācija un sabiedriskās attiecības, biznesa vadība u.c.), lai rastu inovatīvus risinājumus sabiedrības attieksmes maiņai par HIV kā „nepareizu” saslimšanu, informētības un izglītošanas veicināšanai par HIV profilaksi un agrīnas diagnostikas nozīmību.

LAI PIETEIKTOS KONKURSĀ:

Līdz 15 novembrim jāiesniedz konkursa pieteikums (informācija nolikumā raksta beigās);

– Konkursa fināls – jau 1.decembrī.

Konkursa finālistiem Slimību profilakses un kontroles centrs pasniegs ATZINĪBU-REKOMENDĀCIJU PAR SNIEGTO IEGULDĪJUMU LATVIJAS VESELĪBAS APRŪPES SISTĒMAS PILNVEIDOŠANĀ. Un, protams, konkursa dalībnieku rokās nonāks arī citas, lielākas un mazākas, veicināšanas balvas.

Konkursa nolikums ŠEIT..

Šķirkļi: Citi raksta, Konkursi, Pasākumi