Dirty Deal Teatro 24. novembrī plkst. 19:00 tiek rādīta izrāde "Zudusī Antarktīda". Izrāde stāstīs par zinātniekiem, kuri visu savu mūžu veltījuši Antarktīdas izpētei, atklādami daudzas jaunas, pārsteidzošas dzīvības formas un to pielāgošanos vietējiem apstākļiem. Taču pēdējos gados šie paši cilvēki ir spiesti noskatīties, kā viņu nesen atklātā, iepazītā un iemīlētā pasaule pēkšņi sāk pazust  – Antarktīda ir vieta, kur viskrasāk novērojamas globālās klimata pārmaiņas. Tas būs stāsts par ekoloģisko katastrofu, kas šobrīd norisinās tūkstošiem kilometru attālumā, bet jau tuvākajās desmitgadēs skars mūs visus. Tas būs audiovizuāls ceļojums, kurā apvienosies zinātne, humors un piedzīvojumi.

ĪPAŠĀ IESPĒJA BIOLOĢIJAS FAKULTĀTES STUDENTIEM – Dirty Deal Teatro piedāvā akciju – 10 biļetes par 40 EUR (proti, viena biļete 4 EUR) Bioloģijas fakultātes studentiem. Grupas var pieteikt, rakstot uz e-pastu elina@dirtydealteatro.lv, kur tiks sniegta arī sīkāka informācija par biļešu iegūšanu.

Vairāk par izrādi: ZUDUSĪ ANTARKTĪDA

Šķirkļi: Citi raksta, Kultūra

LU Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvalde

Rakstam “Teātris “Dirty Deal Teatro” aicina BF studentus uz izrādi “Zudusī Antarktīda” par īpašu cenu – 4 eur!” nav komentāru