Sveiks, pirmkursniek!

Straujiem, ašiem soļiem tuvojas Tavas studiju dzīves sākums, un nu jau galīgi aiz kalniem nav arī leģendārais biologu pirmsaristotelis jeb Nakts uz Raga 2016 (NuR)!

Atgādinājumam – kas ir NuR? Tas ir neoficiāli obligāts pirmā kursa biologu saliedēšanās pasākums, bez kura arī daudzi veckursnieki nespēj atvadīties no vasaras un pilnvērtīgi uzsākt jauno studiju gadu. Ja muļķīgā kārtā vēl domā, vai ierasties (nav divu domu – jābrauc!), tad varam pabrīdināt, ka tieši te Tev būs izdevība svaigā gaisā un jautrā noskaņā pirmo reizi satikt savus kursa biedrus, iekāpt divās jūrās vienlaicīgi, iepazīties ar studenta dzīvi un iztaujāt veckursniekus!
NuR, kā jau ierasts, notiks Kolkā, biologu prakses bāzē (šoreiz no 2. līdz 4. septembrim). Lai pieteiktos lieliskākajam LU pirmsaristotelim, aizpildi šo aptauju

2. septembrī pulksten 9:00 gaidīsim Tevi pie Torņakalna Dabaszinātņu Akadēmiskā centra galvenajām durvīm Jelgavas ielā 1. Tur varēs atstāt trīs dienām nepieciešamās mantas un tad kopīgi dosimies uz vilcienu plkst. 9:25 no Torņakalna stacijas un 10:00 uzsāksim darbošanos Babītes rododendru audzētavā. Tur plkst. 14:00 ieradīsies autobuss (kurā jau sakrautas jūsu mantas) un kopā vizināsimies uz Kolku. Savlaicīgi ierodoties varēsi neuztraukties par to, ka autobuss aizbrauks bez Tevis. Ja kādu apstākļu dēļ plāno pievienoties autobusam vien Babītē, lūdzu, pirms tam informē pasākuma organizatorus!

Bet, lūk, lai zinātu, ko kraut somā uz Kolku, izlasi tālāk sekojošo informāciju.

Obligāti līdzi ņemamo lietu saraksts:

• Pasākuma dalības maksa –  3,50 €;
  • Stikla burciņa (~0,5 l);
  • Gabaliņš siera, desas vai uz-maizes-smērējam-lieta (sviests/kausētais siers);

Lietas, kuras nav obligātas, bet, iespējams, ļoti vajadzīgas:

• Guļammaiss vai gultas veļa (gulēsim telpās, kurās ir pieejamas gultas, segas un spilveni, taču septembra sākumā silti nebūs, tādēļ guļammaiss tiešām noderēs);
  • Trauki un rīki ēdienam (bļoda, krūze (ļooti vēlams, termokrūze), karote, dakšiņa);
  • Barības lietas un dzērieni (nodrošināsim divas ēdienreizes – pusdienas sestdien un brokastis svētdien – par pārējām jārūpējas pašam. Būs pieejama virtuve ar visu nepieciešamo gatavošanai, ledusskapji. Brīdinājums – Kolkā krāna ūdens nudien negaršo labi, tādēļ parūpējies par dzeramo ūdeni);
  •  Personīgās higiēnas lietas, medikamenti u.c.;
  •  Pretodu/pretērču un citu pretkukaiņu līdzekļi (ja uzskati, ka vajag);
  •  Lukturītis un atstarotājs (noderēs nakts piedzīvojumos);
  •  Pirtslietas (ja gribēsi, vakarā varēsi izmantot pirts iespējas);
  •  Lietusmētelis un gumijas zābaki (laika prognozi skaties pats, bet mežā būs jādodas arī tad, ja laika apstākļi mūs nelutinās);
  •  Viegli sportisks apģērbs aktivitātēm svaigā gaisā (nevajag maratona skriešanas tērpu, bet piedalīties pludmales aktivitātēs ērtāk būs biksēs, nevis kleitā un augstpapēžu kurpēs);
  •  Silts apģērbs vakaram/naktij (baumo, ka ārā būs jāpavada vairākas stundas).

Līdzi labāk neņem:

•  Mammu, tēti, draugus un radus, kuri nav biologi;
  •  Portatīvo datoru, planšeti un citas pārlieku elektroniskas ierīces, jo tām gluži vienkārši nebūs laika.

Rīgā svētdien atgriezīsimies pietiekami agri, lai Tu varētu paspēt mājās nomest mantas, nomazgāt Kolkas putekļus un doties uz Aristoteli.
Vēlamies informēt, ka pasākuma laikā varēs arī iegūt zaļos biologu kreklus (neaizmirsti paķert dažus eiro skaidrā naudā), lai izskatītos vienoti Aristotelī. Veckursnieki, toties jūs varat uz NuR paķert līdzi kādu no saviem liekajiem biokrekliem, hūdiju vai Cūkzivs kreklu un, ja kāds pirmkursnieks lūdz, tāpat kā pirms gada, varam ar tos uz Aristoteļa vakaru aizdot.

Jautājumu, neskaidrību un/vai ieteikumu gadījumā raksti vienai vai otrai Zanei – pasākuma dalībnieku koordinatorei (zane.ozolina1@gmail.com) vai NuR galvenajai diriģentei (zalsberga@gmail.com)!

Informāciju meklē arī:
BF SP mājaslapā
BF SP Twitterkontā
BF Facebook lapā (piesakies pasākuma eventam!)

Pasākumu organizē: Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvalde.
Pasākumu atbalsta: PernesFood; Contex, Redbull, Hanzas maiznīca, Gandrs, Madara cosmetics un Latvijas Nacionālais teātris.

Šķirkļi: Der zināt, Pasākumi, Pašpārvalde

LU Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvalde