Kauja pie DAC

​Student, vai arī Tu pēc vēlēšanu drudža vēlies atvēsināties? Iekšējās fakultāšu cīņas ir beigušās, laiks sākt ārējās! Aicinām Tevi pirmdien 12:00 kopā ar citiem dabaszinātņu studentiem doties DAC pagalmā, lai mūzikas pavadījumā vienotos kopējā sniega cīņā. Paķer lieku cimdu pāri un neaizmirsti pačukstēt kursabiedram vai pasniedzējam, un tiekamies tur! Pasākumā mundrumu un cīņassparu nodrošinās Monster more »

BF SP vēlēšanu rezultāti 2016./2017.

BFSP vēļēšanas trīs dienu garumā ir oficiāli aizvadītas, balsis ir saskaitītas un varam ar godu paziņot jaunos SP biedrus, kuri visu nākamo gadu centīsies padarīt tavu dzīvi labāku. Jau otrdien, 18:30, DACā jaunais sasaukums tiekas pirmajā sēdē, lai vēlētu valdi, neaizmirsti atnākt! Šogad vēlēšanās piedalījās 135 studenti, savukārt uz mandātiem pretendēja 30, paldies par apzinību, more »