Aicina pieteikties AS “Latvijas valsts meži” stipendijām!

Aicina augstskolas studentus pieteikties AS “Latvijas valsts meži” stipendijām! AS „Latvijas valsts meži" stipendiju konkursu augstskolu studentiem un Ogres tehnikuma audzēkņiem rīko jau vairākus gadus pēc kārtas ar mērķi atbalstīt speciālistu izaugsmi un izglītošanu ar meža apsaimniekošanu saistītās jomās. Lai veicinātu studējošo izaugsmi un izglītošanos meža jomā, AS „Latvijas valsts meži” arī šogad izsludina stipendiju more »

Kas notiek Zeļļuvudā, paliek Zeļļuvudā

Vai jebkad esi alcis pēc Holivudas slavas? Vai jebkad esi gribējis izbaudīt, kā būt starmešu gaismā, uzmanības centrā, būt visu apskaustam un apbrīnotam, bet esi nodomājis: "Es jau to nemaz negribu KATRU dienu."? Tad tev jādodas taisnā ceļā uz Zeļļu ielu 25 šī gada 16. decembrī plkst. 21:00!  BF pirmkursnieki kopā ar FMF, ĶF un ĢZZF ir more »