Bioloģijas Fakultātes Studējošo pašpārvaldes sadarbība ar autoskolu “Eksperts”

Autoskola “Eksperts”, sadarbojoties ar Bioloģijas Fakultātes Studējošo pašpārvaldi, nodrošinās vērtīgas balvas LU BF SP rīkotajos pasākumos. Lasi tālāk un uzzini kāpēc izvēlēties tieši Autoskolu “Eksperts”!

Vadītāja apliecības iegūšana ikvienam ir liels izaicinājums, dažiem tas padodas vieglāk, citiem mazliet grūtāk, bet Autoskolas “Eksperts” pasniedzēji un instruktori Tev palīdzēs sasniegt vēlamo mērķi– iegūt tik ļoti kāroto autovadītāja apliecību. Autoskola ir vieta, kur ikviens topošais autovadītājs iegūst braukšanas prasmes un zināšanas visai dzīvei, līdz ar to Autoskolas “Eksperts” galvenais mērķis ir panākt, lai klients ne tikai iegūst vadītāja apliecību, bet kļūst par pārliecinātu un drošu autovadītāju.

Izdevīgi, ērti un pats galvenais droši!

Autoskolas “Eksperts” mācību procesā nav nekādu slēptu izmaksu, visas izmaksas ir skaidras un līgumā ierakstītas. Tu tiksi aprūpēts tā, lai izbaudītu mācību procesu un nokārtotu eksāmenus ar pārliecību – ātri un izdevīgi.

Mūsdienīgi

Ņemot vērā, ka aizvadītā gada laikā ir pieaudzis pieprasījums iegūt vadītāja apliecību uz automašīnas, kura ir aprīkota ar automātisko pārnesuma kārbu, arī Autoskolā “Eksperts” Tu varēsi izmantot šo iespēju.

Rūpes par klientu

Autoskola “Eksperts” atšķiras ar to, ka mēs rūpējamies par klienta ērtībām, prasmēm un zināšanām. Mūsu pasniedzēji regulāri seko līdz katra klienta zināšanām un ja kādu iemeslu dēļ nākas izlaist kādu teorijas moduli, to noteikti būs iespēja noklausīties pie citas mācību grupas. Autoskolā “Eksperts” strādā profesionāli instruktori ar vairāku gadu pieredzi, kuri ir gatavi galvot par savu kursantu iemaņām. Piedāvājam ļoti ērtus praktisko braukšanas nodarbību laikus – rītos, pa dienu, vakaros, kā arī brīvdienās! Mūsu autoskolā ir plaša instruktoru izvēle, līdz ar to nav jāuztraucas par to, ja kaut kādu iemeslu pēc ir grūti sastrādāties ar izvēlēto instruktoru, jo to vienmēr būs iespēja mainīt.

Kāpēc izvēlēties Autoskolu “Eksperts”?

• Atrodamies pašā centrā – E. Birznieka Upīša ielā 24.
  • Praktiskās braukšanas nodarbības ir iespējams uzsākt gan centrā, gan Pārdaugavā.
  • Piedāvājam rīta, dienas, vakara, brīvdienu, kā arī intensīvās grupas.
  • Profesionāli, zinoši un saprotoši instruktori un pasniedzēji.
  • Individuālā attieksme, pasniedzēji un instruktori vienmēr rūpējas par to, lai katrs tiek pie kārotā mērķa – vadītāja apliecības.
  • Mūsu instruktori apzināti nevilcina praktiskās braukšanas apmācības procesu, kā tas notiek citās autoskolās.

Ko Jūs iemācīsieties Autoskolā “Eksperts”?

• Apgūt, izprast un pielietot ceļu satiksmes noteikumus.
  • Droši un pārliecinoši vadīt transportlīdzekli.
  • Cienīt citus ceļu satiksmes dalībniekus, uzvesties uz ceļa laipni un ētiski.
  • Cienīt un būt laipnam pret mazāk aizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem – gājējiem un velosipēda vadītājiem.
  • Izprast sarežģītākos krustojumus un pielietot iegūtās zināšanas citos sarežģītos krustojumos.
  • Iekļauties ceļu satiksmē un plūsmā.
  • Izvairīties no avārijas situācijām.
  • Novietot automašīnu stāvēšanai jebkura vietā un situācijā.
  • Braukt slidenos ceļa apstākļos.
  • Braukt ekonomiski un videi draudzīgi.

Labas atsauksmes

Paldies mūsu klientiem, kuri atzinīgi novērtē iegūtās prasmes mūsu autoskolā, kā arī apkalpošanas kvalitāti un iesaka saviem draugiem, paziņām un ģimenes locekļiem izvēlēties tieši Autoskolu “Eksperts”.

Uzzini vairāk – https://autoskola-eksperts.com

Šķirkļi: Der zināt