LSA aicina aizpildīt aptauju!

Vairākas pazīmes liecina, ka augstākās izglītības sektorā ir nepieciešamas reformas, bet kādām tām būtu jābūt un uz ko jāvirzās? Šie ir jautājumi, uz kuriem nepieciešams rast atbildes ilgtermiņā. Latvija Studentu apvienība apzinās, ka atbilstoša apmēra finansējuma piešķiršana nozarei neatrisinās visus tās problēmjautājumus, un ir nepieciešamas pārdomātas un izvērtētas reformas, kas veicinātu gan izglītības kvalitāti, gan pieejamību, gan arī racionālu un efektīvu finansējuma izlietojumu. LSA vēlas uzsākt konkrētas diskusijas par nepieciešamajām reformām augstākajā izglītībā, tai skaitā par augstskolu konsolidāciju, studiju programmu dublēšanās novēršanu un uzņemšanu prasību paaugstināšanu un citiem jautājumiem. Šo iemeslu dēļ LSA vēlas uzklausīt, Tavu viedokli par augstāko izglītību Latvijā un nepieciešamajām reformām tajā, tāpēc aicinām piedalīties aptaujā.

Aptauja studentiem: ejuz.lv/studentiemaptauja

Aptauja augstskolu absolventiem: ejuz.lv/absolventiemaptauja