Spēks un jauda 2017

Pavasaris ir klāt, un nekas nav mainījies. Fizmati arī šogad Tevi vilina mežā, naktī! Sameklē vēl 4 draugus, piesaki komandu un 1.aprīlī tiekamies Tukumā! Komandu pieteikšana norisinās līdz 26. martam vai līdz brīdim, kad pieteiksies 35. komanda. Iesakām pasteigties ar pieteikšanos, jo 35 komandu vietas aizpildās ātri! Baumo, ka nebūs nozīme, vai sirdī jūties kā more »

Aicina ziedot LU Absolventu takas izveidei!

Latvijas Universitātes (LU) Absolventu klubs (AK) aicina universitātes absolventus apvienoties un ziedot Absolventu takas izveidei LU Botāniskajā dārzā. Tādējādi LU AK vēlas veicināt ziedošanas kultūru Latvijā un dāvināt universitātei vietu, kur absolventiem satikties.  Šobrīd tiek īstenota LU Botāniskā dārza atjaunošana, gatavojoties dārza simtgadei 2022. gadā. Ir plānots sakārtot teritorijas infrastruktūru atbilstoši mūsdienu prasībām, lai more »