Aicina ziedot LU Absolventu takas izveidei!

Latvijas Universitātes (LU) Absolventu klubs (AK) aicina universitātes absolventus apvienoties un ziedot Absolventu takas izveidei LU Botāniskajā dārzā. Tādējādi LU AK vēlas veicināt ziedošanas kultūru Latvijā un dāvināt universitātei vietu, kur absolventiem satikties.

Šobrīd tiek īstenota LU Botāniskā dārza atjaunošana, gatavojoties dārza simtgadei 2022. gadā. Ir plānots sakārtot teritorijas infrastruktūru atbilstoši mūsdienu prasībām, lai dārzs būtu plašai publikai pievilcīga vieta. LU Absolventu taka iekļausies šajā redzējumā kā vieta, kurā atpūsties un pavadīt brīvo laiku.

“LU ir senākā un tradīcijām bagātākā augstākās izglītības iestāde Latvijā. Kopš 1919. gada to ir absolvējuši vairāk kā simts tūkstoši absolventu, tāpēc mēs vēlamies vienot absolventus kopīgam mērķim un dāvināt ko paliekošu universitātei un Botāniskajam dārzam. Lai šo ieceri realizētu, nepieciešami 15 000 eiro. Ja katrs noziedotu vienu eiro, tad mums izdotos mērķi īstenot ar uzviju,” saka LU AK valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Brencis.

Ziedošanas kampaņa kulmināciju sasniegs 19. maijā, kad LU AK aicinās universitātes absolventus pulcēties pirmajā LU absolventu satikšanās dienā. Pasākumā tiks prezentēts izstrādātais takas projekts un tiks uzsākta takas izbūves pirmā kārta! LU Absolventu dienā kopā ar ģimenēm un studiju biedriem baudīsim pavasara atnākšanu Dārza svētku burvībā. Tā būs skaista pēcpusdiena kopīgos dārza svētkos, lai atpūstos kopā ar savējiem, izbaudītu rododendru krāšņumu un, galu galā, priecātos par dzīvi. Seko līdzi informācijai sociālajos tīklos!

Latvijas Universitātes Absolventu klubs ir dibināts 2016. gada janvārī pēc augstskolas absolventu iniciatīvas. Kluba mērķis ir vienot LU absolventus, lai dotu universitātei savu pieredzi, zināšanas un resursus un kopīgiem spēkiem celtu universitātes diploma vērtību.

Vairāk informācijas: egita.gaile@absolventuklubs.lv un http://absolventuklubs.lv/

Šķirkļi: Der zināt

LU Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvalde