Īpašs piedāvājums LU Bioloģijas fakultātes studentiem – atlaide pirkumam Fēliksa Konditorejas internetveikalā!

Nemainīgi no tā, vai tā ir skolas gaitu uzsākšana vai jau studiju gadi, mācību gada sākšanās ir atzīmēšanas vērts pasākums. Fēliksa Konditoreja piedāvā vairāk nekā 20 dažādas tortes un kūkas, pīrādziņus un cepumus, kuru gatavošanā izmanto tikai dabīgas izejvielas; katrs gardums ir roku darbs, gatavots ar mīlestību. LU Bioloģijas fakultātes studentiem Fēliksa Konditoreja ir sagatavojusi more »

Īpašs piedāvājums LU Bioloģijas fakultātes studentiem – atlaide teorijas kursiem Presto Autoskolā!

Presto Autoskola ir universitātes līmeņa autoskola, kas sagatavo jaunos šoferīšus visaugstākajā līmenī: Presto Autoskola ir 1. vietā Latvijā teorijas apmācībā un 1. vietā Rīgā praktiskajā (braukšanas) apmācībā starp lielajām autoskolām. Dodies uz CSDD eksāmeniem ar pārliecību! Pieteikšanās medicīnas izziņai, pirmās palīdzības kursiem, u.c. pakalpojumiem mājas lapā, apmaksājot tos tiešsaistē. Ērta un elektroniska braukšanas nodarbību organizācija more »