Īpašs piedāvājums LU Bioloģijas fakultātes studentiem – atlaide teorijas kursiem Presto Autoskolā!

Presto Autoskola ir universitātes līmeņa autoskola, kas sagatavo jaunos šoferīšus visaugstākajā līmenī:

• Presto Autoskola ir 1. vietā Latvijā teorijas apmācībā un 1. vietā Rīgā praktiskajā (braukšanas) apmācībā starp lielajām autoskolām. Dodies uz CSDD eksāmeniem ar pārliecību!
  • Pieteikšanās medicīnas izziņai, pirmās palīdzības kursiem, u.c. pakalpojumiem mājas lapā, apmaksājot tos tiešsaistē.
  • Ērta un elektroniska braukšanas nodarbību organizācija un apmaksa, izvēloties instruktoru sev vēlamajā laikā.

Presto Autoskola piedāvā autoapmācību visās kategorijās, no dokumentu noformēšanas līdz vadītāja apliecības saņemšanai. Izvēlies nodarbības sev ērtākajā filiālē sev vēlamās dienās un laikos! Profesionālie pasniedzēji pasniedz teoriju skaidrā un viegli saprotamā veidā, turpretī augsti kvalificētie instruktori iemāca drošu dalību aktīvajā ceļu satiksmē ātri un bez vilcināšanās.

Sākot jauno studiju gadu, LU Bioloģijas fakultātes studentiem Presto Autoskola piedāvā īpašu cenu:

• 10 EUR atlaidi teorijas kursiem B kategorijā – tikai par EUR 20 (citiem – cena EUR 30).
  • 10 EUR atlaidi teorijas kursiem A kategorijā – tikai par EUR 5 (citiem – cena EUR 15).

Nepalaid garām iespēju mācīties pie nozares līderiem jau šoruden!

Šķirkļi: Der zināt

LU Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvalde