Dūmu sveces kāzām un ne tikai – arī “Nakts uz Raga 2018”

 

Pirmsaristotelis “Nakts uz Raga 2018” ir veiksmīgi aizritējis. Paldies visiem pirmkursniekiem, kas šo pasākumu padarīja lielisku un neaizmirstamu!

 

“Nakts uz Raga” nakts trase tika krāšņi atklāta ar košajām dūmu svecēm no dumusveces.lv. Dūmu sveces kāzām un citos pasākumos piešķir košu efektu. Bija patiess prieks vienoties kopīgai bildei pirms paša aizraujošākā “Nakts uz Raga”  posma – nakts trases. Dūmu granātas šim mirklim piešķīra vēl līdz šim nebijušas krāsas un sajūsmu!

 

Paldies dumusveces.lv

Lai sarīkotu krāšņu efektu pasākuma laikā, dumusveces.lv to atbalstīja ar vairākām dūmu svecēm jeb granātām. Paldies par to, ka mūsu kopbildes ir tapušas nebijuši skaistas un košas!

Ņemot vērā, ka par dūmu svecēm daudzi izrādījuši interesi, uz dažādiem jautājumiem par to veidiem, lietošanu un krāsām atbildēs Rihards no dumusveces.lv. Uzzini par to vairāk arī Tu!

 

Kur izmanto dūmu sveces?

Visdrošāk tās izmantot ārā vai plašās un labi vēdināmās telpās, kurās nav bail nosmērēt grīdu, piemēram, rūpnīcas tipa ēkās. “Esam novērojuši, ka šī brīža trends ir dūmu sveces kāzās lietot mežā. Gribu atgādināt par ugunsdrošību. Ņemot vērā, ka aizšķilšanas brīdī no dūmu svecēm izlec pa kādai dzirkstelei, jāuzmanās, lai tā nenokļūst ļoti sausās sūnās, starp zariņiem, skujām vai citviet,” stāsta Rihards.

 

Foto: dumusveces.lv/ Signe Ķiesnere

 

Ar ko dūmu granātas atšķiras?

Dumusveces.lv veikalos var iegādāties pavisam četru veidu kvalitatīvās britu zīmola “Enola Gaye” dūmu sveces. Tās atšķiras pēc dūmošanas ilguma un dūmu pulvera daudzuma jeb tā, cik biezs un efektīvs dūmu mākonis būs– jo vairāk grami pulvera, jo krāšņāks efekts.

 • Wire Pull – dūmo 90 sekundes, 40 g pulveris
 • Burst – dūmo 15 līdz 15 sekundes, 40 g pulveris
 • EG18 – dūmo 90 sekundes, 100 g pulveris
 • Friction – dūmo 60 sekundes, 40 g pulveris

 

Kā lieto dūmu granātas?

Wire Pull, Burst un EG18 sveces ir ar noraujamu gredzenu. Raujot to uz sāniem, granāta sāks darboties. Friction dūmene darbojas kā sērkociņš – jānoplēš tās gals un pret to jānošķiļ deglis. Abi veidi ir ļoti vienkārši.

 

Foto: dumusveces.lv/ Reinis Freilibs

 

Visām dūmu granātām pēc to palaišanas ir apmēram 2 līdz 5 sekunžu aizture, kuras laikā būs redzamas dzirksteles. Pēc tam no dūmenes sāks izplūst dūmi. Lai izvairītos no tā, ka dūmi nosmērē apģērbu, ieteicams to nevērst pret cilvēku un nenovietot tuvāk par apmēram 2m.

Esiet atbildīgi un neļaujiet dūmu granātas lietot personām, kas jaunākas par 18 gadiem!

 

Vai drīkst turēt rokās?

Rihards norāda, ka: “Pēc drošības noteikumiem turēt rokās nedrīkst, taču redzam, ka klienti to paši uz savu atbildību dara. Ņemiet vērā, ka svece paliek karsta, tādēļ tā jātur pie pašas apakšas!”

 

Foto: dumusveces.lv/ Reinis Freilibs

 

Kāda krāsu gamma ir pieejama?

Visas dūmenes ir ar piesātinātu un košu toni. Pieejamās krāsas:

 • sarkans;
 • oranžs;
 • dzeltens;
 • zaļš;
 • zils;
 • violets;
 • balts;
 • melns.

Ņemot vērā, ka dūmu sveces kāzām ir izplatītākais iemesls, kādēļ tās tiek pirktas, krāsas spilgtums ir ļoti svarīgs – košu efektu vēlas ikviens.  “Tam, kāds tonis izskatīsies fotogrāfijā, ir jāņem vērā papildu nianses – gaisma, fons un tas, cik daudz un kādā veidā fotogrāfs bildi pēc fotosesijas apstrādā. Pagaisuši dūmi būs gaišāki nekā biezais mākonis tuvāk dūmu svecei,” piebilst Rihards.

 

Foto: dumusveces.lv/ Margarita Ezergaile

 

Kur var iegādāties dūmu sveci? 

Dūmu sveces kāzām un citiem pasākumiem var iegādāties dumusveces.lv veikalos:

 • Andrejostā (Andrejostas iela 8);
 • Mežaparkā (Viestura prospekts 2);
 • Juglā (Mārkalnes iela 10).

Kā arī interneta veikalā www.dumusveces.lv un atnākt tām pakaļ uz kādu no veikaliem vai saņemt caur Omniva pakomātiem visā Latvijā.

Ja vēlaties pasākumu vai fotosesiju padarīt iespaidīgāku un jautrāku, šis ir labs veids, kā to izdarīt. Apmeklējiet mājaslapu www.dumusveces.lv! 

 

 

This entry was posted in Der zināt. Bookmark the permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *