Pašpārvalde

Studējošo pašpārvalde ir studentu vēlēta augstskolas struktūrvienība, kuras uzdevums ir pārstāvēt studentu intereses augstskolā. Pašpārvaldes darbību var iedalīt trīs galvenajos virzienos: akadēmiskajā (strādā ar jautājumiem, kas tieši saistīti ar studijām un mācību procesu), sociālo lietu (fakultātes vides un mācību apstākļu uzlabošana) un kultūras (atpūtas un izklaides pasākumu organizēšana). BF SP katru gadu novembrī ievēlē BF studējošie. Pēc tam BF SP no sava vidus izvirza divus studentus uz LU Studentu padomi, tādējādi nodrošinot BF studentu pārstāvniecību ne tikai fakultātes, bet arī universitātes līmenī.

Iesaistīties BF SP darbībā var jebkurš students jebkurā laikā. Vienīgā atšķirība starp tiem, kuri ir ievēlēti vēlēšanās un tiem, kuri nav, ir balsstiesības lielo lēmumu pieņemšanā. Tāpēc, ja Tu vēlies iesaistīties vai uzzināt vairāk par pašpārvaldes darbu, droši nāc uz 220. telpu vai arī sazinies ar mums elektroniski – visi ir laipni gaidīti! Ja Tu pats nevēlies vai nevari neko darīt pats, bet Tev ir idejas vai sūdzības, tad mēs arī tās labprāt uzklausīsim.

 

 

Ievēlēta LU BF SP valde!

Leave a response »

15.novembrī LU BF SP biedri tikās pirmajā sēdē, lai vēlētu valdi.

Atklātā balsojumā vienbalsīgi apstiprināja BF SP jauno sastāvu. Visu valdes locekļu vēlēšanas tika veiktas aizklāti. Tika izvirzīti vairāki kandidāti un katrs tika uzklausīts 3 minūtes, 5 minūtes atvēlētas jautājumiem un 10 minūtes apspriešanai.

Kandidāti:

 • Uz priekšsēdētāja amatu kandidatūru uzturēja Stefānija Dubra (par 11, pret 4, atturas 1).
 • Uz priekšsēdētāja vietnieku kandidatūru uzturēja Zane Alsberga (par 15, pret 1, atturas 0).
 • Uz kultūras komisijas vadītāja amatu kandidēja Ita Leišavniece (par 6, pret 7, atturas 3) un Kristīne Soboļevska (par 9, pret 3, atturas 4).
 • Uz sabiedrisko attiecību komisijas vadītāja amatu kandidēja Rebeka Šķērstiņa (par 2, pret 8, atturas 6), Maija Rozenberga (par 1, pret 9, atturas 6) un Sandra Dombrovska (par 13, pret 2, atturas 1).
 • Uz akadēmiskās komisijas vadītāja amatu kandidatūru uzturēja Katrīna Daila Neiburga (par 16, pret 0, atturas 0).

Par LU BF SP valdes locekļiem kļūst:

 • Priekšsēdētāja – Stefānija Dubra.
 • Priekšsēdētāja vietniece – Zane Alsberga.
 • Kultūras komisijas vadītāja – Kristīne Soboļevska.
 • Sabiedrisko attiecību komisijas vadītāja – Sandra Dombrovska.
 • Akadēmiskās komisijas vadītāja – Katrīna Daila Neiburga.

Ar Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes studentu pašpārvaldes sēdes protokolu var iepazīties šeit2016.11.15.BF_SP_sedes_protokols_VELESANAS (1)

Sveiks, pirmkursniek!

Leave a response »

Straujiem, ašiem soļiem tuvojas Tavas studiju dzīves sākums, un nu jau galīgi aiz kalniem nav arī leģendārais biologu pirmsaristotelis jeb Nakts uz Raga 2016 (NuR)!

Atgādinājumam – kas ir NuR? Tas ir neoficiāli obligāts pirmā kursa biologu saliedēšanās pasākums, bez kura arī daudzi veckursnieki nespēj atvadīties no vasaras un pilnvērtīgi uzsākt jauno studiju gadu. Ja muļķīgā kārtā vēl domā, vai ierasties (nav divu domu – jābrauc!), tad varam pabrīdināt, ka tieši te Tev būs izdevība svaigā gaisā un jautrā noskaņā pirmo reizi satikt savus kursa biedrus, iekāpt divās jūrās vienlaicīgi, iepazīties ar studenta dzīvi un iztaujāt veckursniekus!
NuR, kā jau ierasts, notiks Kolkā, biologu prakses bāzē (šoreiz no 2. līdz 4. septembrim). Lai pieteiktos lieliskākajam LU pirmsaristotelim, aizpildi šo aptauju

2. septembrī pulksten 9:00 gaidīsim Tevi pie Torņakalna Dabaszinātņu Akadēmiskā centra galvenajām durvīm Jelgavas ielā 1. Tur varēs atstāt trīs dienām nepieciešamās mantas un tad kopīgi dosimies uz vilcienu plkst. 9:25 no Torņakalna stacijas un 10:00 uzsāksim darbošanos Babītes rododendru audzētavā. Tur plkst. 14:00 ieradīsies autobuss (kurā jau sakrautas jūsu mantas) un kopā vizināsimies uz Kolku. Savlaicīgi ierodoties varēsi neuztraukties par to, ka autobuss aizbrauks bez Tevis. Ja kādu apstākļu dēļ plāno pievienoties autobusam vien Babītē, lūdzu, pirms tam informē pasākuma organizatorus!

Bet, lūk, lai zinātu, ko kraut somā uz Kolku, izlasi tālāk sekojošo informāciju.

Obligāti līdzi ņemamo lietu saraksts:

 • Pasākuma dalības maksa –  3,50 €;
 • Stikla burciņa (~0,5 l);
 • Gabaliņš siera, desas vai uz-maizes-smērējam-lieta (sviests/kausētais siers);

Lietas, kuras nav obligātas, bet, iespējams, ļoti vajadzīgas:

 • Guļammaiss vai gultas veļa (gulēsim telpās, kurās ir pieejamas gultas, segas un spilveni, taču septembra sākumā silti nebūs, tādēļ guļammaiss tiešām noderēs);
 • Trauki un rīki ēdienam (bļoda, krūze (ļooti vēlams, termokrūze), karote, dakšiņa);
 • Barības lietas un dzērieni (nodrošināsim divas ēdienreizes – pusdienas sestdien un brokastis svētdien – par pārējām jārūpējas pašam. Būs pieejama virtuve ar visu nepieciešamo gatavošanai, ledusskapji. Brīdinājums – Kolkā krāna ūdens nudien negaršo labi, tādēļ parūpējies par dzeramo ūdeni);
 •  Personīgās higiēnas lietas, medikamenti u.c.;
 •  Pretodu/pretērču un citu pretkukaiņu līdzekļi (ja uzskati, ka vajag);
 •  Lukturītis un atstarotājs (noderēs nakts piedzīvojumos);
 •  Pirtslietas (ja gribēsi, vakarā varēsi izmantot pirts iespējas);
 •  Lietusmētelis un gumijas zābaki (laika prognozi skaties pats, bet mežā būs jādodas arī tad, ja laika apstākļi mūs nelutinās);
 •  Viegli sportisks apģērbs aktivitātēm svaigā gaisā (nevajag maratona skriešanas tērpu, bet piedalīties pludmales aktivitātēs ērtāk būs biksēs, nevis kleitā un augstpapēžu kurpēs);
 •  Silts apģērbs vakaram/naktij (baumo, ka ārā būs jāpavada vairākas stundas).

 Līdzi labāk neņem:

 •  Mammu, tēti, draugus un radus, kuri nav biologi;
 •  Portatīvo datoru, planšeti un citas pārlieku elektroniskas ierīces, jo tām gluži vienkārši nebūs laika.

 

Rīgā svētdien atgriezīsimies pietiekami agri, lai Tu varētu paspēt mājās nomest mantas, nomazgāt Kolkas putekļus un doties uz Aristoteli.
Vēlamies informēt, ka pasākuma laikā varēs arī iegūt zaļos biologu kreklus (neaizmirsti paķert dažus eiro skaidrā naudā), lai izskatītos vienoti Aristotelī. Veckursnieki, toties jūs varat uz NuR paķert līdzi kādu no saviem liekajiem biokrekliem, hūdiju vai Cūkzivs kreklu un, ja kāds pirmkursnieks lūdz, tāpat kā pirms gada, varam ar tos uz Aristoteļa vakaru aizdot.
 
Jautājumu, neskaidrību un/vai ieteikumu gadījumā raksti vienai vai otrai Zanei – pasākuma dalībnieku koordinatorei (zane.ozolina1@gmail.com) vai NuR galvenajai diriģentei (zalsberga@gmail.com)!
 
Informāciju meklē arī:
BF SP mājaslapā
BF SP Twitterkontā
BF Facebook lapā (piesakies pasākuma eventam!)
 
Pasākumu organizē: Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvalde.
Pasākumu atbalsta: PernesFood; Contex, Redbull, Hanzas maiznīca, Gandrs, Madara cosmetics un Latvijas Nacionālais teātris.

23.11.15. BF SP sēde – Mums ir jauna Valde!

Leave a response »

23. novembrī pirmo reizi uz sēdi sanāca jaunais BF SP sasaukums, lai vēlētu valdi un citus amatus. Mūsu jaunā valde ir:

Priekšsēdētāja – Evelīna Puzo

Priekšsēdētājas vietniece – Zane Ozoliņa

Akadēmiskās komisijas vadītāja – Agija Lāce

Kultūras komisijas vadītājs – Teodors Millers

Sabiedrisko attiecību komisijas vadītāja – Anna Kiršteina

 

Ar pārējo var iepazīties sēdes protokolā:

2015.11.23.BF_SP_sedes_protokols

BF SP vēlēšanu rezultāti

Leave a response »

BF SP vēlēšanas noslēgušās ar rekordaugstu aktivitāti (nobalsoja 56% jeb 159 no visiem balsstiesīgajiem)! Ievēlēts jaunais BF SP sasaukums, kas turpmāko gadu pārstāvēs visu fakultātes studentu viedokli, organizēs pasākumus un uzlabos akadēmisko un sociālo dzīvi!

Ievēlētie studenti Bioloģijas fakultātes Studentu pašpārvaldē:

1. Agija Lāce

2. Zane Ozoliņa

3. Anna Kiršteina

4. Mārtiņš Brūmelis

5. Evelīna Puzo

6. Žanete Zommere

7. Elviss Bērtulis

8. Roberts Čakšs

9. Kristīne Štikāne

10. Kārlis Dūmiņš

11. Linda Feldmane

12. Elīna Moroza

13. Liene Dārta Dumpe

14. Teodors Millers

15. Zane Alsberga

16. Marija Samoviča

17. Dārta Maija Zaķe

18. Jānis Gruduls

19. Rihards Siliņš

Apsveicam visus BF SP mandātu ieguvušos studentus, un ceram, ka būsiet aktīvi un darbosieties nevienā vien komisijā un darba grupā! Aicinām arī tos, kuri palika aiz strīpas, būt aktīviem un iesaistīties BF dzīves pilnveidošanā!

Ar pilnu vēlēšanu protokolu vari iepazīties ŠEIT.

Nākamais galda spēļu vakars jau tepat aiz stūra!

Leave a response »

Vēlies pavadīt vakaru lielisko biologu kompānijā? Skumsti, ka nokavēji iepriekšējo galda spēļu vakaru? Nesatraucies, nākamais ir tepat aiz stūra!

Kad? Ceturtdien, 19. novembrī.

Kur? Torņakalna DAC 109. telpā.

Cikos? Sākums plkst. 18:00.

Droši ņem līdz draugus, našķus un pats savas mīļākās spēles!

05.11.15. BF SP sēdes protokols

Leave a response »

Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes studentu pašpārvaldes sēdes

PROTOKOLS

Rīgā    

2015.11.05.

Sēdes sākums – 19:45

Sēdi vada – Zane Ozoliņa

Sēdi protokolē – Liene Dārta Dumpe

Sēdē piedalās – Zane Ozoliņa, Agija Lāce, Evelīna Puzo, Žanete Zommere, Jēkabs Frīdmanis,  Jānis Stāvusis, Katrīna Daila Neiburga, Aija Treimane, Elviss Bērtulis, Kārlis Dūmiņš, Anna Kiršteina, Anita Bērziņa, Laura Hippe, Kristīne Štikāne, Kristīne Soboļevska, Dita Pelnēna, Linda Feldmane, Liene Dārta Dumpe, Linda Vēsma, Jānis Gruduls.

Viesi – Elīna Moroza, Elīza Skutāne

 

Darba kārtība:

1.Valdes jaunumi.

Priekšsēdētāja Zane Ozoliņa:

Notikusi fakultātes domes sēde, tajā apstiprināta profesoru padome, kuras priekšsēdētāja amatā ievēlēts Ģederts Ieviņš. Apstiprināta arī Bakalaura un maģistra darbu vērtēšanas komisijas. Tiek organizēta mēbeļu izvešana no Kronvalda bulvāra 4, daļa tiks pārvesta un jaunajām telpām Torņakalnā, daļa – uz Kolkas prakses bāzi. No Pastēra institūta ir pienācis paziņojums par pieejamām prakses vietām ar stipendiju labākajiem maģistratūras un doktorantūras studentiem.

Ir gatavi biologu krekli, tie atrodas LU SP birojā.

 

Priekšsēdētājas vietniece Žanete Zommere:

Biologu hūdiju pasūtījums notiek, tie varētu būt pieejami nākamnedēļ.

 

Kultūras komisijas vadītāja Kristīne Štikāne:

Notiek pirmais šī gada spēļu vakars, novembrī paredzēts filmu vakars, pingponga turnīrs šobrīd nevar notikt, jo uz jaunajām telpām nav pārvests pingponga galds, notiks telpu orientēšanās sacensības.

 

2.Grozījumi BF SP nolikumā.

Tiek piedāvātas vairākas izmaiņas BF SP nolikumā:

 • Nomainīt juridisko adresi no Kronvalda bulvāra 4 un Jelgavas ielu 1
 • Samazināt SP biedru skaitu, no 21 uz 19
 • Svītrot amatu “Priekšsēdētāja vietnieks komunikācijas jautājumos”
 • Nomainīt pastāvīgo komisiju sarakstā “Sociālo lietu” komisiju pret “Sabiedrisko attiecību” komisiju.

Atklātā balsojumā:

Par – 20

Pret – 0

Atturās – 0

Grozījumi BF SP nolikumā vienbalsīgi pieņemti.

 

3.Budžeta izmantošanas plāns.

Nepieciešams iesniegt tāmi diskusiju vakariem.

JBSem tāme ir iesniegta.

Ir budžeta pārpalikums 1. pozīcijā punktā "drukas un kopēšanas pakalpojumi", kā arī punktā "reprezentācijas izdevumi".

2. pozīcijas punkta “Zinātniskās literatūras konkurss” budžeta pārpalikums tiks izmantots grāmatu iegādei LU bibliotēkai.

 

4.Kursu un kredītpunktu samērojamības problēma.

Tika izvirzīts piedāvājums ieviest anketēšanu katra kursa noslēgumā, pēc pēdējā šī kursa eksāmena. Nepieciešams sasaukt sēdi šīs problēmas izskatīšanai. To nolemts rīkot nedēļā no 16. līdz 22. novembrim.

 

5.Diskusiju vakars.

Diskusiju vakaru rīkosim kopā ar Fizikas un matemātikas fakultāti (FMF). Nākamnedēļ notiks kopīga tikšanās pasākuma plānošanai.

Diskusiju vakaru varētu rīkot nedēļā no 23. līdz 27. novembrim, Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā.

Nepieciešams izlemt vai diskusiju vakarā uzstāties ar savu viedokli ielūdzam tikai pasniedzējus jeb arī citus runāt gribētājus.

 

6.Ziemassvētku balle.

Ziemassvētku balli ar mums rīkot vēlas FMF, viņi ir kontaktējušies ar pirmkursniekiem. Jāgaida atbildes uz epastiem, lai varētu pieņemt lēmumu.

 

7.Jauno Biedru seminārs.

Seminārs notiks 28., 29. novembrī, DAC.

 

8.Dažādi

BF Studentu pašpārvaldes vēlēšanas notiks 11.11. – 13.11.

Par pirmo kopsēdi tiks izveidota doodle ar laikiem ik pa pus stundai.

Nākamnedēļ sāksies pieteikšanās LU SP gada balvai.

Aizpildiet mūzikas sarakstu!

Sēdes beigas: 21:06

BF SP vēlēšanas 2015 tuvojas!

Leave a response »

Pavisam negaidot klāt jau nākošās pašpārvaldes vēlēšanas un šogad LU Bioloģijas fakultātēs tās norisināsies 11.novembrī (10:00-17:00), 12.novembrī (10:00-17:00) un 13.novembrī (10:00-14:00).

Tā kā tas ir pavisam drīz, apdomājies par savu vēlmi būt pašpārvaldē. Varbūt tieši Tu šogad vēlies aizstāvēt visu fakultātes studentu intereses, rīkot Ziemassbētku balli, cīnīties par vienlīdzību un akadēmisko godīgumu vai arī izdomāt kaut ko pavisam jaunu? Nenokavē, jo dalība vēlēšanās ir Tava iespēja! Vari veidot pats savu vēlēšanu sarakstu vai arī pieteikties kādā jau esošā, taču atceries, ka vēlēšanu saraksti jāiesniedz BF studentu pašpārvaldē (220.telpā) līdz 30.oktobrim (ieskaitot)!

Saraksta pieteikuma veidlapu vari saņemt pašpārvaldes telpā vai arī sazinoties ar BF SP Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Agiju Lāci.

23.09.2015. BF SP 1.sēdes protokols

Leave a response »

Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes studentu pašpārvaldes sēdes

PROTOKOLS

Rīgā    

2015.09.23.

Sēdes sākums – 19:00

Sēdi vada – Zane Ozoliņa

Sēdi protokolē – Liene Dārta Dumpe

Sēdē piedalās – Linda Vēsma, Žanete Zommere, Linda Feldmane, Zane Ozoliņa, Kārlis Dūmiņš, Evelīna Puzo, Elviss Bērtulis, Kristīne Štikāne, Jānis Stāvusis, Jānis Gruduls, Dita Pelnēna, Kristīne Soboļevska, Liene Dārta Dumpe, Agija Lāce

Viesi – Aija Treimane, Marija Šļare, Linards Brasliņš, Zane Alsberga, Elīna Dišlere, Valērija Orlova, Elīza Skutāne, Veronika Bargatina, Marija Samovica.

 

Darba kārtība:

1.Iepazīšanās

Sēdē viesojas astoņi pirmā kursa aktīvisti: Marija Šļare, Linards Brasliņš, Zane Alsberga, Elīna Dišlere, Valērija Orlova, Elīza Skutāne, Veronika Bargatina, Marija Samovica.

 

2.BF SP mandāta apstiprināšana

Balsojums par Aijas Treimanes mandāta apstiprināšanu: par – 14, pret – 0, atturas – 0. Aijas Treimanes mandāts apstiprināts.

 

3.Rudens pasākumu plāns

Septembris: NuR, 1.sēde, Akadēmiskais seminārs Kolkas prakses bāzē.

Oktobris: Bionakts(termiņš – oktobra vidus), iesvētības – oktobra beigas, zinātniskās literatūras konkurss, studiju programmu padomes sēde, saliedēšanās pasākums.

Novembris: vēlēšanas, diskusiju vakars, jauno biedru seminārs, ping-ponga turnīrs.

Decembris: Ziemassvētku balle, kāds pasākums ar SZF.

Janvāris: Valsts Bioloģijas olimpiāde.

 

4.LU SP biedra vēlēšanas

Tiek izvirzītas kandidatūras: Agija Lāce.

Kandidatūru uztur: Agija Lāce.

Atklātajā balsojumā: par – 13, pret – 1, atturas – 1.

Agija Lāce tiek ievelēta par BF SP pārstāvi LU SP.

 

5.Bioloģijas fakultātes domes un studiju programmu padomes biedru vēlēšanas

Fakultātes dome:

Tiek izvirzītas kandidatūras: Evelīna Puzo, Liene Dārta Dumpe, Linda Feldmane, Linda Vēsma.

Kandidatūru uztur: Evelīna Puzo, Liene Dārta Dumpe, Linda Feldmane.

Aizklātajā balsojumā:

Evelīna Puzo: par – 6, pret – 5, atturās – 3;

Liene Dārta Dumpe: par – 3, pret – 3, atturās – 8;

Linda Feldmane: par – 5, pret – 0, atturās – 9.

Bioloģijas fakultātes biedrs nav ievēlēts, tiek nolemts atkārtotas vēlēšanas veikt nākamajā sēdē.

Studiju programmu padomes sēde:

Tiek izvirzītas kandidatūras: Liene Dārta Dumpe, Kristīne Štikāne, Kristīne Soboļevska, Žanete Zommere.

Kandidatūru uztur: Kristīne Štikāne, Liene Dārta Dumpe.

Aizklātajā balsojumā:

Kristīne Štikāne: par – 6, pret – 4, atturās – 4;

Liene Dārta Dumpe: par – 8, pret – 3, atturās – 3.

Par studiju programmu padomes biedru tiek ievēlēta Liene Dārta Dumpe.

 

6.Akadēmiskie jaunumi

Nepieciešams ievēlēt jaunu akadēmiskās komisijas vadītāju.

Akadēmiskajā seminārā Kolkas prakses bāzē nepieciešams apskatīt tēmas: kredītpunktu sadalījums, akadēmiskais godīgums, starptautisko konferenču konkurss, zinātniskās literatūras konkurss.

 

7.Diskusija „Studenti runā”

Atkārtoti notiks pasākums „Studenti runā”. Tam nepieciešams nolemt nepieciešamo formu un tēmas, kuras tajā apskatīt. Iespējamās tēmas skar LU normaīvos aktus, kursu neatbilstību to aprakstiem.  

 

8.Budžets

Nepieciešams noskaidrot ar studentu vakcinācijām pret ērču encefalītu saistītās izmaksas.

Budžeta pārpalikuma izlietošanai un grozījumu vaikšanai palikuši divi mēneši.

 

9.Darba organizācija Torņakalnā

Otrais fakultātes ēkas stāvs būs pieejams 24/7, pārējie stāvi līdz 22:00.

Atslēgu izdali atvieglos elektroniskais atslēgu skapis, kas tiks izveidots tuvākajā laikā.

Telpu piešķiršana notiek dekanātā.

SP virtuvē būs trauku mazgājamā mašīna un kafijas automāts, taču mikroviļņu krāsns, kas, pēc studentu domām, ir ļoti nepieciešama, nebūs.

SP veiksmīgam darbam nepieciešams datros ar printeri, seifs, kā arī piekļuve stāvvietām Dabas mājas teritorijā.

 

10.Reprezentācijas preces.

Biokreklu iepirkums notiek.

Tiek nolemts, ka bio-hūdiji ir vajadzīgi, tādēļ tiek izvirzīti atbildīgie: Dita Pelēna, Žanete Zommere, Valērija Orlova.

 

11.Iesvētības

Varēs rīkot Kronvalda bulvārī 4. Galvenie organizatoriskie jautajumi tiek uzticēti 2. kursa studentiem. Balli varētu rītkot kopā ar Ķīmijas fakultāti.

 

12.NuR izvērtējums

Šī gada pirmsaristotelī ir izdevies noturēt pasākuma kvalitāti, īpaši labi izdevusies nakts trase. Nakamgad nepieciešams rūpīgak organizēt teātra aktivitāti un izvērtēt bedžu piešķiršanu palīgiem.

 

13.Dažādi

Tiek nolemts iesniegt projektu LU SP projektu konkursā par Kolkas prakses bāzi.

Nepieciešams atvest pēdējās mantas no Kronvalda bulvāra 4.

Zinātnieku nakts organizēšanai nepieciešami brīvprātīgie palīgi – piesakās Evelīna Puzo, Elīza Skutāne, Marija Samovica.

 

Sēdes beigas: 21:50

Sēdes vadītājs: ______________ /Zane Ozoliņa/

Sēdes protokolists: _______________ /Liene Dārta Dumpe/

Nākamā pašpārvaldes sēde jau ceturtdien!

Leave a response »

Nokavēji pirmo pašpārvaldes sēdi? Vari pievienoties aktīvo biologu pulkam arī nākamajā sēdē (un visās, kas sekos!)!

Otrā semestra sēde jau nākam ceturtdien (08.10.) plkst. 17:45 218. telpā! Gaidīsim visus interesentus!

Pirmā BF SP sēde jau otrdien!

Leave a response »

Šī semestra pirmā biologu pašpārvaldes sēde jau otrdien, 22. septembrī. Sākums plkst. 19:00 218. telpā.

Interesē? Atnāc un paņem līdzi draugu!

P.S. Padod ziņu kursabiedriem un citiem potenciāli ieinteresētiem biologiem un nopelni labos karmas punktus un virtuālos cepumus.