Pirmsaristotelis – “Nakts uz raga” 2014

Sveiks, jaunais biolog!

 

Šoruden Tevi sagaida nebijis piedzīvojums – studiju gaitu uzsākšana Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātē. Bet vēl pirms tam BF Studentu pašpārvalde aicina uz mūsu fakultātes Pirmsaristoteli jeb „Nakti uz raga”. Tas ir pasākums, kurā visi pirmkursnieki draudzīgā pulkā dosies uz biologu iemīļoto prakses bāzi Kolkā, kur būs iespēja trīs neaizmirstamas dienas pavadīt kopā ar topošajiem kursabiedriem un aktīvākajiem vecāko kursu studentiem.

„Naktī uz raga” būs iespēja iepazīt vienam otru, fakultāti un tās tradīcijas, uzzināt vairāk gan par studiju, gan ārpus-lekciju dzīvi un iespējām tajā iesaistīties. Netrūks arī dažādu spēļu, atrakciju, došanās aizrauj

ošā nakts trasē, jūras un vēju tuvuma sajušanas, dziesmu un sarunu pie ugunskura. Kopīgi gatavosimies arī Aristoteļa svētkiem.

Nepalaid garām iespēju piedalīties „Naktī uz raga”! Lielākā daļa studentu vēlāk atzīst, ka šis pasākums ļāvis iegūt jaunus draugus, iejusties biologu kompānijā un piedzīvot pirmos neaizmirstamos mirkļus kopā ar jaunajiem studiju biedriem! Tādēļ rezervē savā kalendārā 29. – 31.augustu un seko līdzi informācijai BF SP mājaslapā http://biofak.lu.lv/ , mūsu twitter kontā @LUBFSP vai Facebook lapā https://www.facebook.com/lubiofak. Augusta sākumā saņemsi nākamās ziņas par gaidāmo pasākumu!

Ja jau uzskati sevi par piederīgu biologu saimei, respektīvi, neesi pirmkursnieks, bet lasi šo un vēlies piedalīties „Nakts uz raga” tapšanā vai palīdzēt pasākuma laikā, droši jautā par iespējām jebkuram BF SP biedram, kuru pazīsti, vai arī raksti mums : lubfsp@gmail.com!

Tiekamies Kolkā,

Tava LU BF SP

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *