Informācija par Aristoteli

Hej, biolog, lūk, informācija par Aristoteli! Šogad, kā katru gadu, pulcēsimies fakultātē vainagu vīšanai, plakātu un noformējuma radīšanai, saukļu atkārtošanai no plkst. 17:45 līdz pat kopīgajam gājienam uz Doma laukumu,  kurp dosimies plkst. 19:30. Pasākuma oficiālā daļa sākas plkst. 20:00. Par BF studentu noformējumu – meitenes, kā jau ierasts – meklējam svārkus (vēlams, puķainus, ziedainus, rakstainus), kā arī visi tērpjamies zaļajos biokreklos (ja tas pazudis, vismaz cūkzivs kreklā).  Dziedāsim un sumināsim Bioloģijas fakultāti kopā! Oficiāla informācija par pasākuma norisi pieejama šeit.

Aristotelis

Īpašā informācija pirmkursniekiem! Nakts uz raga laikā būs iespējams iegadāties biļetes uz Aristoteļa ballītes daļu, uzrādot informatīvo SMS, kuru saņēmāt šonedēļ. Tādēļ neaizmirsti paķert lieku naudu 😉 Turpretī biokreklus varēs iegādāties pirms pasākuma fakultātē, gatavošanās laikā (cena 3- eiro). Uz ballītes daļu ieteicams izvēlēties ērtus apavus, jo tā notiks Vidzemes tirgus paviljonā. Pašam būs ērtāk un varēsi izbaudīt pasākumu bez liekiem traucēkļiem.

Uz tikšanos svētdien!

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.