Mentoru programma pirmkursniekiem

Hei, topošais pirmkursniek!

Straujiem soļiem tuvojas Tavs pirmais semestris LU Bioloģijas fakultātē, un Tev droši vien ir radies ne viens vien jautājums par studenta dzīves un studiju procesa uzsākšanu, vai ne? Tomēr, arī pat ja tagad viss šķiet skaidrs, rudenī ierodoties fakultātē, tas ātri vien var mainīties.

Lai Mentoru programma nebūtu vēl viena no miljons lietām, ko nejauši palaist garām jaunās informācijas jūklī, šogad LU BF Tev, pirmkursniek, Mentoru piesaistīs bez jebkādas iepriekšējas pieteikšanās un anketu pildīšanas.

Kas ir Mentoru programma un ko tā man dos? Ieskaties šeit: http://ej.uz/MentoruCelvedis!

Tātad, tuvojoties reģistrācijas nedēļai (kas, starp citu, sāksies 25. augustā), ar Tevi sazināsies kāds no mūsu jaukajiem un atsaucīgajiem Mentoriem, kam Tu pēc tam nekautrējoties varēsi jautāt visu sev interesējošo. Mūsu zinošie Mentori vēl nesen paši iejutās jauno studentu ādā un lieliski atceras, kā tas bija, kad tagad tik pašsaprotamas lietas vēl bija nezināmas.

Viss, kas Tev jāatceras, ir neilgi pirms reģistrācijas nedēļas sākuma pārbaudīt savu e-pastu (to pašu, ko atstāji LU BF dekanātā, kad nāci reģistrēties studijām), kur visticamāk Tevi gaidīs vēstule no Mentora. Iespējams, tā vietā saņemsi ziņu kādā no sociālajiem tīkliem, bet tas gan jau nepaliks nepamanīts.

Tagad vari mierīgi aizmirst par šo un doties ārā, baudot vasaru un uzkrājot spēkus labākajiem gadiem savā dzīvē. Tiekamies Naktī uz Raga!

P.S. Ja rodas kādi steidzami jautājumi vai tiešām, tiešām zini, ka Tev Mentoru nevajadzēs, droši raksti uz agija.lace [at] gmail.com, un viss tiks atrisināts!

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.