Svarīga informācija par Nakti uz Raga 2014

Hej, pirmkursniek!

Mēs ticam, ka Tu dedz nepacietībā, gaidot studiju gaitu sākšanos un, nenoliedzami, arī savu biologu pirmsaristoteli jeb Nakti uz Raga! Jāatzīst, ka šo pasākumu, bez kura daudzi biologi nemaz nevar iedomāties savas vasaras beigas, nepacietīgi gaida arī veckursnieki 🙂  Lūk, un tādēļ svarīga informācija par šo pasākumu, kurš norisināsies no šī gada 29. līdz 31. augustam Kolkā. Lai tam pieteiktos, noteikti aizpildi šo nelielo aptauju!

Kā jau rakstījām, viss sāksies 29.augusta rītā, plkst. 10:00. Šajā laikā pirmkursniekiem jau jābūt LU Botāniskajā dārzā (Kandavas iela 2) un trīs stundas sevi jāvelta lietderīgam darbam (nesatraucieties, pārāk smagi nebūs). Mantas, protams, jāņem līdzi uz Botānisko dārzu, jo uzreiz pēc darbošanās, plkst. 13:00 pirmkursniekus turpat, Botdārzā, sagaidīs autobuss un daži pasākuma organizatori, lai jautrā un darbīgā kompānijā kopīgi dotos uz Kolku. Tas, kas jūs sagaida tur, lai paliek vieglā miglā tīts, bet garantējam, ka redzēsiet ļipas mežā kustamies un satiksiet gan ežus, gan zaķus un briežus, gan citus biologus!

Lai pasākums būtu pašiem patīkams, lūk, pāris lietas, kuras būtu noderīgi un, iespējams, ļoti vajadzīgi paķert līdzi uz Kolku :

• Pasākuma dalības maksa – trīs eiro;
  • Guļammaiss vai gultas veļa (gulēšana ir telpās, kur pieejamas gultas, segas un spilveni, bet telpas augusta beigās nebūs kurinātas, sienas – biezas un aukstas, tamdēļ guļammaiss būs ļoti noderīga prece);
  • Laikapstākļiem atbilstošas drēbes un apavi (tostarp arī viegli sportiskām aktivitātēm un dalībai nakts trasē, noteikti paņem silto džemperi, noderēs);
  • Ēdamtrauki un ēdamrīki (nepiemirsti paķert savu bļodiņu, karoti, dakšiņu un krūzīti);
  • Ēdamlietas un dzeramlietas pēc personīgajiem ieskatiem, vajadzībām un spējām (pasākuma laikā nodrošināsim divas ēdienreizes – pusdienas sestdien un brokastis svētdien, pārejās ēdienreizes – pēc katra paša ieskatiem (atceries paķert kaut ko ēdamu pa ceļam uz Kolku), būs pieejama virtuve ar visu gatavošanai nepieciešamo un ledusskapji, kā arī neliels veikals desmit minūšu pastaigas attālumā, arī piektdien pa ceļam piestāsim veikalā)
  •  Personīgās higiēnas lietas, medikamenti utml.;
  • Lukturītis (lieti noderēs nakts trasē);
  • Atstarotājs (galu galā būs jāpārvietojas arī pa tumsu);
  • Pirtslietas (jā, ja būs tāda vēlme, vakarā varēs doties pirtī);
  • Pretodu/pretērču un citu pretkukaiņu līdzekļi, un aizsardzības rīki (ja uzskati par nepieciešamiem);
  • Lietusmētelis un gumijas zābaki (vēro laika prognozi, ja sola slapjumu no debesīm, abas šīs lietas noderēs, jo apsolām, ka liksim doties mežā arī tad, ja laikapstākļi nebūs ideāli);
  • Kāda īpaša lietiņa, kura Tevi raksturo, ir Tev nozīmīga, smieklīga vai dziļi bioloģiska (un kuru esi gatavs parādīt saviem biedriem);
  • Atvērtība, piedzīvojumu gars un labs garastāvoklis (īgnums lai paliek mājās).

Ne-pirmkursniek! Arī Tu, protams, vari mēģināt iegūt vietu autobusā, bet arī Tev būs par to jāmaksā (minētie trīs eiro) un jāatceras, ka primāri vietas tur tiek piešķirtas 1.kursa studentiem!  Jebkurā gadījumā (vienalga, vēlies doties ar kopīgo autobusu vai ar personīgo auto), lūdzu, informē kādu no pasākuma organizatoriem, ja plāno doties uz Kolku, norādot dienu, kad ieradīsies.

Ja ir kādi jautājumi par Nakti uz Raga vai jeb ko, kas minēts šeit, bet palicis neskaidrs, droši raksti NuR kapteinim Kārlim Vilkam (karlis.vilks [at] gmail.com) vai Zanei Ozoliņai(zane.ozolina1 [et] gmail.com) un gaidi atbildi 😉

Uz tikšanos Kolkā!

Nakti uz Raga 2014 atbalsta : Fazer, PernesFood, Bauskas alus, Madara Cosmetics, Gandrs un Ģertrūdes ielas teātris.

Pasākumu organizē : Jūsu LU Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvalde

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.