Sākas pieteikšanās LU Fonda mecenātu stipendijām

Sākusies pieteikšanās Latvijas Universitātes (LU) Fonda mecenātu stipendijām, līdz 1.oktobrim aizpildot on-line anketu mājas lapā www.fonds.lv. LU Bioloģijas fakultātes studenti var pretendēt uz Kristapa Morberga stipendiju, šogad izveidoto Laimiņu ģimenes stipendiju bioloģijas zinātnē un uz stipendijām, ko izveidojušas pašvaldības.

LU Fonds sadarbojas ar Latvijas pašvaldībām, lai piešķirtu stipendijas labākajiem sava novada jauniešiem. Šogad uz stipendijām būs iespēja pretendēt Jelgavas, Saldus, Salaspils un Engures iedzīvotājiem, kas šogad absolvēja vidējo mācību iestādi un 2014./2015.akad. gadā ir iestājušies kādā no Latvijas augstskolām un šobrīd ir 1.kursa studenti. Šiem studentiem ir iespēja pretendēt uz Jelgavas novada pašvaldības stipendiju, Salaspils novada pašvaldības stipendiju, Saldus novada pašvaldības stipendiju, Engures novada pašvaldības stipendiju.

Uz LU dižmecenāta Kristapa Morberga stipendiju var pretendēt LU bakalaura līmeņa studenti (sākot no 2.kursa), stipendijas iegūs labākie 15 LU studenti, vienas stipendijas apmērs ir 2 200 eiro/akad. gadā.

Uz šogad izveidoto Laimiņu ģimenes stipendiju bioloģijas zinātnē var pretendēt LU Bioloģijas fakultātes bakalaura studenti (sākot no 2.kursa) un maģistranti, kas specializējas mikrobioloģijā un imunoloģijā. Stipendijas apmērs ir 2 156 eiro/akad. gadā.

Lai pieteiktos LU mecenātu stipendijām, vidējā atzīme nedrīkst būt zemāka par 7,5 ballēm (Saldus novada pašvaldības stipendijai: ne zemākai par 8 ballēm), anketā ir jānorāda ziņas par sevi, jāpievieno noteikta parauga CV, kā arī jānorāda motivācija stipendijas saņemšanai, sabiedriskā darbošanās un akadēmiskie sasniegumi. Rekomendācijas no saviem e-pastiem nosūta docētāji uz e-pastu: fonds@fonds.lv (rekomendācijas var tikt iesniegtas tikai no docētāju e-pastiem).

Informāciju par pieteikšanos un pieteikuma anketu var atrast portālā: www.fonds.lv

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.