Panākumi akadēmiskajā frontē

Student, vai esi kādreiz pildījis anketas par studiju kursiem, studiju procesu vispār vai nācis pie BF Studentu pašpārvaldes ar saviem ieteikumiem un sūdzībām par kādu studiju kursu? Ja neesi un domā, ka no tā tāpat nav jēgas, tad palūkojies apkārt – balstoties uz studentu viedokļiem un ieteikumiem, iepriekšējā studiju gadā, nomainot pasniedzēju, interesantāks un vērtīgāks tika padarīts bakalaura pirmā kursa fizikas kurss. Pagājušā studiju gada pēdējā semestrī beidzot tika realizēta arī senā iecere par specializētu latīņu valodas kursu biologiem. Pēc šī kursa mūsu studentiem krietni vieglāk un saprotamāk veicās ar dzīvnieku un augu sugu latīnisko nosaukumu apguvi. Arī kursa pasniedzēja – Humanitāro zinātņu fakultātes docente Gita Bērziņa – pozitīvi vērtēja sadarbību ar mūsu fakultāti kursa veidošanā un labprāt darbosies ar mūsu studentiem arī turpmāk. Un tas viss noticis pēc studentu iniciatīvas – balstoties uz jūsu sūdzībām un ieteikumiem.

Šajā semestrī patīkams pārsteigums sagaida arī maģistrantus – balstoties uz jau ilggadējām studentu sūdzībām par kursa "Inovatīvās darbības pamatprasmes" kvalitāti, BF SP un maģistra studiju programmas direktora profesora Indriķa Muižnieka sadarbības rezultātā ir piesaistīts jauns kursa koordinators un reizē arī galvenais mācībspēks. Turpmāk par inovāciju teoriju, biznesa modeļiem un intelektuālo īpašumu mūs izglītos LU Inovāciju centra vadītājs Dr. sc.soc. Matīss Neimanis. Papildus lekcijām gaidāmi interesanti semināri, kuros studenti pievērsīsies tieši inovatīvu ideju un biznesa plānu radīšanai. Ar nepacietību gaidām pirmo lekciju 12. septembrī!

Atceries, studentu viedoklis ir svarīgs un palīdz veidot studijas mūsu fakultātē pilnvērtīgākas un līdz ar to ļauj pašiem studentiem no tām gūt vairāk. Tādēļ droši stāsti savas idejas un sāpes BF SP, savas studiju programmas direktoram vai pašiem pasniedzējiem – tie visi iespēju robežās uzklausīs un ņems vērā ieteikumus.

Šis ieraksts tika publicēts Pašpārvalde, Studijas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.