Spēļu vakars 25.09.

Hei, biolog! Jaunais studiju semestris jau rit pilnā sparā, kas nozīmē, ka ir īstais laiks pirmajam spēļu vakaram šoruden. 🙂 Šogad rotaļāšanās notiks mazliet retāk – reizi mēnesī -, un to darīsim gan biologu starpā, gan arī turpinot tradīciju un aicinot ciemos citu fakultāšu studentus. Varam pačukstēt, ka novembra spēļu vakars notiks vēl bioloģiskākā gaisotnē nekā ierasts.

Tātad visi, visi 25. septembrī (ceturtdiena) esat gaidīti 5. auditorijā, kur spēļu vakars nemainīgi notiks no plkst. 18:00 līdz 22:30. Spēles ar galda spēļu veikala "Ludo" atbalstu būs pieejamas uz vietas, bet droši var ņemt līdzi arī savas iecienītās spēles, jo to nekad nevar būt par daudz. Mājīgākai noskaņai cienāsim ar tēju.

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.