Bioloģijas fakultātei 70!

Koki Kronvalda parkā nometuši teju visas lapas, termometra stabiņš arvien biežāk noslīd zem nulles un 1. auditorijā no rītiem studenti pasniedzēju mēģina saskatīt aiz savas baltās elpas mutuļiem, bet pēdējās lekcijās vairs sapņaini nelūkojas debesīs peldošajos gubu mākoņos aiz loga, jo vakaros satumst arvien ātrāk. Visas pazīmes liecina – semestris rit pilnā sparā.

Tomēr šis semestris ir īpašāks par citiem – Bioloģijas fakultāte šoruden svin savu 70. jubileju. Nesnauž ne fakultātes vadība, ne studentu pašpārvalde – vakaros, kad no fakultātes gaiteņiem jau pazuduši citi studenti, top jubilejas nedēļas programma. Varam pačukstēt, ka jubilejas nedēļas pasākumi norisināsies no 24. līdz 28. novembrim. Varēsi piedalīties gan jau ierastajā spēļu vakarā (tiesa, spēles šoreiz būs ar bioloģisku ievirzi), gan izmēģināt spēkus erudīcijas konkursā, doties orientēšanās pasākumā pa BF noslēpumainajiem gaiteņiem, paklausīties ietekmīgos biologos Sarunu vakarā, bet noslēgumā – līdz nespēkam izdejoties BF 70. jubilejas ballē.

Pavisam drīz gaidi oficiālu informāciju ar precīzu BF 70. jubilejas nedēļas programmu, tomēr jau tagad kalendārā vari apvilkt visas nedēļas darba dienas: apsveic fakultāti dzimšanas dienā un ierodies uz visiem pasākumiem!

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.