Fuksi, mēs Tevi gribam redzēt savā ziepenē!

Ja biji Bionaktī, varēji redzēt, kā daudzi pirmkursnieki ir (gandrīz) nomiruši Lazdiņa laboru laikā un kļuvuši par zombijiem, iedzinuši nazi galvā vai vienkārši spokojas apkārt baltās kleitiņās. Tomēr nav jēgas palikt mirušiem mūžīgi, ja drīz vien katram tiks dota iespēja parakstīt kontraktu ar slavenu filmu studiju un filmēties 2014. gada skaistākajā, gaidītākajā un skandalozākajā seriālā. Nebaidies, vairs nebūs nekādu šausmu, jo viss būs līdz nelabumam saldi.

Kas tev, pirmkursniek, jādara, lai piedzīvotu tvīkstoši saldeno notikumu? 23. oktobrī plkst 18:00 jāierodas Bioloģijas fakultātē uz kastingu, kur caur grūtībām, sāpēm un ar karstasinīgām jūtām pierādīsi savas spējas. Lai dūša nesaskrietu papēžos, saģērbies kā pārdrošākā ekrāna zvaigzne un esi gatavs mirdzēt! Atceries, ka tiem, kuri dress-code būs ievērojuši, iespējams, pienāksies kāds bonuss no bargajiem spēju pārbaudītājiem! Jebkurā gadījumā – nebaidies, nāc un piedalies, biologu iesvētības ir tiešām neaizmirstams, ne skarbs piedzīvojums.

 

Pēc pasākuma- plkst. 22:00- visi gaidīti uz afterparty Latvijas 1. Rokkafejnīcas (Mārstaļu iela 2/4) 3. stāvā. Ieejas kartes pieejamas pašpārvaldē- iepriekšpārdošanā 2 €, pasākuma dienā 3 €. Iesvētības izturējušajiem fukšiem ieeja par brīvu.

Atceries, Rokkafejnīcā ieejas kartes iegūt nevarēs, to varēs tikai 129.telpā (pēdējā iespēja – iesvētību laikā)!

Uz tikšanos 23.oktobrī!

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *