Bio-spēļu vakars un Erudīcijas konkurss 25. novembrī

Spēļu vakari Bioloģijas fakultātē notiek jau 3 gadus, tomēr šis būs kas jauns arī pastāvīgajiem apmeklētājiem. No plkst. 18:00 5. auditorijā būs pieejamas ne tikai jau zināmās, bet arī organizatoru veidotās jaunās vai vismaz nedaudz ģenētiski modificētās spēles. Gan esošie, gan bijušie studenti varēs izmēģināt savus spēkus, skaidrojot tikai īstiem biologiem zināmus terminus spēlē "Bio-Alias", atbildēt uz āķīgiem un iztēli rosinošiem jautājumiem, metot kauliņus "Cirkā", un atveidot bioloģiskas kustības, pārbūvējot Jengas torni. Vēl aizraujošākai laika pavadīšanai piedāvāsim "Cards Against Biology" un iespēju atminēt, kas no bioloģiskās pasaules daļas Tu esi. Plkst. 20:30 notiks Erudīcijas konkurss, kurā ikvienam būs iespēja veidot mazu improvizētu komandu un ar nelielu humora pieskaņu pārbaudīt savas zināšanas par tēmām, ko pārzinām vislabāk, – bioloģiju un fakultātes ikdienu. Līdz otrdienai vēl ir laiks atkārtot studiju laikā iegūtās zināšanas, kā arī kārtīgi palūkoties apkārt un iegaumēt katru fakultātes stūri! Pēc konkursa līdz plkst. 23:00 atkal pievērsīsimies galda spēlēm tējas un garšīgu uzkodu pavadībā.

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.