Bioloģijas fakultātes 70 gadu jubilejas svētku nedēļas programma

Jau iepriekš ziņojām, ka šoruden LU Bioloģijas fakultāte atzīmē 70. gadadienu. Lai apaļo jubileju atzīmētu tieši tik vērienīgi, cik šādam pieklājīgam vecumam pienāktos, Studentu pašpārvaldes un fakultātes vadības sadarbībā ir izveidota pasākumu programma veselai nedēļai no 24. līdz 28. novembrim. Jau iepriekš izskanējis daudz baumu par iespējamo BF jubilejas nedēļas programmu. Taču tagad varam kliedēt visus maldus, jo jubilejas nedēļas programma ir sekojoša:

Otrdiena, 25. novembris: Bio-spēļu vakars un Erudīcijas konkurss. No pulksten 18:00 5. auditorija vērs savas durvis, lai atrādītu pavisam jaunas vai vismaz nedaudz ģenētiski modificētas spēles. Varēsi izmēģināt savus spēkus, skaidrojot tikai biologiem zināmus vārdus  spēlē "Bio-Alias", uz brīdi iztēloties sevi čaperona lomā, metot kauliņus "Cirkā", un bioloģiski izkustēties, būvējot Jengas torni. Vēl jautrākam vakaram piedāvāsim "Cards Against Biology" un citus jaunumus. Pulksten 20:30 notiks Erudīcijas konkurss, kurā ikvienam būs iespēja ar nelielu humora pieskaņu pārbaudīt savas zināšanas par tēmām, ko pārzinām vislabāk, – bioloģiju un fakultātes ikdienu.  Pēc konkursa līdz pulksten 23:00 atkal pievērsīsimies galda spēlēm tējas, "Fazer" un garšīgu uzkodu pavadībā.

Trešdiena, 26. novembris: Orientēšanās pa BF gaiteņiem. Jau sākot no pulksten 17:00 notiks aizraujošas orientēšanās sacensības pa Bioloģijas fakultātes noslēpumainajiem gaiteņiem, lai iepazītu fakultātes tālākos nostūrus, vēsturi un interesantus atgadījumus. Pasākumā tiks ietverti gan erudīciju pārbaudoši jautājumi, gan foto-orientēšanās un radošuma pārbaudījumi.

Ceturtdiena, 27. novembris: Sarunu vakars. No pulksten 19:00 Bioloģijas fakultātes 6. auditorijā norisināsies diskusiju un sarunu vakars ar sabiedrībā pazīstamiem un panākumiem bagātiem biologiem (tādiem kā Juris Šteinbergs, Kaspars Ozols, Rihards Kondratovičs, Jānis Kloviņš, Inese Čakstiņa u.c.), kurā viņi dalīsies ar atmiņām par studiju laiku un tālāko ceļu bioloģijā. Arī šo pasākumu papildinās kafijas pauze un Fazer saldumi!

Piektdiena, 28. novembris: svinīgs koncerts un saviesīgs pasākums. pulksten 16:00 LU Lielajā Aulā notiks svinīgs jubilejas pasākums ar dekāna uzrunu un BF kora „DeCoro” koncertu. Savukārt pēc tam līdz nespēkam izdejoties varēsi BF telpās, kur norisināsies saviesīgs pasākums fakultātes darbiniekiem un studentiem.

Atgādināsim, ka Jubilejas nedēļas laikā varēs saņemt savus iepriekš pasūtītos biologu džemperus ar mamuta logo!

Gaidīsim Tevi uz visiem jubilejas nedēļas pasākumiem. Būs aizraujoši! Nosvinēsim Bioloģijas fakultātes dzimšanas dienu kopā!

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.