BK LU un LU SP piedāvā “Fakultātes basketbola tribīnēs”

Straujiem soļiem tuvojas LUSP un BK LU rīkotais fanu konkurss "Fakultātes basketbola tribīnēs"

Kas tas ir? "Fakultātes basketbola tribīnēs" ir konkurss, kurā tiek noskaidrota trakākā, labākā, radošākā un skaļākā LU fakultātes fanu komanda, basketbola tribīnēs, atbalstot BK LU mājas spēlēs Latvijas čempionātā Aldaris LBL basketbola cīņās.

Konkursa mērķis?
1) Popularizēt basketbolu, kā aktīvu dzīvesveidu un pievērst cilvēkus tam, kā arī popularizēt basketbolu LU saimē.
2) Popularizēt BK LU studentu vidū un sniegt komandai tik ļoti nepieciešamo atbalstu cīņās pret Latvijas labākajām komandām (VEF, Ventspils, Barons Kvartāls, BK Valmiera, Liepāja/Triobet)
3)Noskaidrot labāko un skaļāko basketbola fanu komandu starp LU fakultātēm.

Balvas? – Neuztraucieties, būs liela skaista galvenā balva, kā arī otrās vietas pārsteigumu balva, un simpātiju balvas.
Kā arī citas mūs lielisko sponsoru balvas labākajām komandām.

Kā pieteikties? Sūti pieteikuma anketu (skat. pielikumā)  uz sports@lu.lv vai  roberts.fridrihsons@gmail.com Komandā jābūt vismaz 7 cilvēkiem un uz spēli jānāk ar attiecīgu pašizdomātu atribūtiku (Plakāti, bungas, taures, apģērbs, saukļi, karogi u.t.t) un labu garastāvokli. BK LU mājas spēles notiek Olimpiskajā Sporta centrā Grostonas ielā 6b.

Spēļu grafiks

30.11. 18.00 LU – Valmiera
03.12. (laiks tiks precizēts) LU – Liepāja
21.12. 16.00 LU – Saldus
28.12. 18.00 LU – Jekabpils

Spēles notiks arī pavasara semestrī, bet par tām informācija būs vēlāk. Uz katru spēli pieteikties var divas komandas.
Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Sports. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.