Diskusiju un sarunu vakars 27.novembrī

Ikviens students un pasniedzējs zina, kas notiek fakultātē. Tās ir mūsu otrās mājas. Taču vai mums ir nojausma, kāda gaisotne mums tik mīļajos fakultātes gaiteņos vadīja agrāk? Vai mēs zinām, kā par kārtīgiem biologiem pasniedzēji audzināja tos, kuri savu diplomu saņēmuši pirms vairāk kā 5 gadiem?

To un vēl vairāk Tev būs iespēja noskaidrot vienā no BF 70 gadu jubilejas pasākumiem – diskusiju un sarunu vakarā, kas notiks 27.novembrī plkst.19:00 6.auditorijā. Uzzināt visu par sirsmīļo BioFaķi mums palīdzēs Juris Šteinbergs, kas laipni piekritis būt par vakara vadītāju. Būs arī pieredzējuši viesi – sabiedrībā zināmi un panākumiem bagāti biologi -, kas ieradīsies un dalīsies ar savām zināšanām. Mūs ar savu klātbūtni pagodinās Rihards Kondratovičs, Otars Opermanis, Inese Čakstiņa, Jānis Kloviņš un Māris Olte. Tieši viņi dalīsies ar savām atmiņām par laiku Bioloģijas fakultātē, kuru mēs, studenti, neesam pieredzējuši.

Biolog, nav svarīgi, cik vecs esi, droši atnāc uz sarunu vakaru! Tā ir iespēja uzzināt.

Pasākumu papildinās kafijas pauze un Fazer gardumi.

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.