Labdarības akcija „Ticot, mīlot, gaidot…”

Ziemassvētku laiks ir brīnumu laiks, tāpēc Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) rīko labdarības akciju „Ticot, mīlot, gaidot…”, dāvājot prieku un sirds siltumu tiem, kam svētku laikā tas ir visvairāk vajadzīgs.

Ar sirsnīgu koncertu, mīļiem vārdiem un dažādām noderīgām mantām LU SP kopā ar Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldi (BAT SP), Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studējošo pašpārvaldi (LLU SP) un Banku augstskolas Studentu pašpārvaldi (BA SP) decembrī dosies iepriecināt bērnus Auces bērnu invalīdu biedrībā „Māriņa”, bet janvārī apciemos Sociālās arūpes centru „Tērvete”.

Lūdzam ziedot grāmatas, galda spēles, rotaļlietas, kancelejas preces un citas mantas, kas Tev varbūt nav vairs nepieciešamas, bet kādu citu varētu ļoti, ļoti iepriecināt. Meklē labdarības kasti ar norādi „Ticot, mīlot, gaidot…” LU galvenajā ēkā, Raiņa bulvārī 19., 1. stāvā, Open atpūtas stūrītī un palīdzi jau tagad! Labdarības akcija norisināsies līdz pat 10. janvārim.

Šī akcija norisinās sadarbībā ar BAT SP, LLU SP, BA SP, un literāri muzikālā kluba „Četri Balti Krekli” atbalstu.

Sasildīsim sirdis kopā!

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.