Izcilniekiem iespēja braukt ar Rīgas mikrooautobusiem par brīvu

Rīgas Mikroautobusu Satiksme vēlas iedvesmot Latvijas valsts augstskolu studentus mācīties labāk, palīdzēt sasniegt mērķus un atvieglot ikdienu.

Mācies labi – brauc par brīvu!

Projekts orientēts uz pilna laika Latvijas valsts augstskolu dienas nodaļas bakalaura grāda. studentiem, kuru vidējā atzīme par iepriekšējo pusgadu (rudens semestri) ir 9,5 un uz augšu.

Aicinām labākos studentus. No 2014.gada 22.decembra ar iepriekšējā semestra izziņu par to ka esi izcilnieks, personu apliecinošu dokumentu un personalizētu E-Talonu vai ISIC karti griezties Rīgas Mikroautobusu Satiksmē, kur saņemsiet bezmaksas braucienus veselam pus gadam.

Katram studentam ir iespēja mācīties izcili – „Mācies labi – brauc par brīvu” Latvijas nākotne būs Tavās rokās.

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.