Jauns un īpašs C daļas kurss – Uzņēmējdarbības ekonomika

Varbūt arī tu vēlies apvienot akadēmiskas un praktiskas zināšanas par uzņēmējdarbību? Vai strādāt pie sava biznesa un paralēli iegūt 4 KP izklausās labi? Varbūt vēlies pacīnīties un nokļūt to 4 komandu starpā, kurām katrai tiks piešķirts 6000,- EUR finansējums tālākai uzņēmējdarbības attīstīšanai?

LU studentu Biznesa inkubators ir izveidojis akadēmisku C daļas kursu – Uzņēmējdarbības ekonomika, kas norisināsies no 2015. gada februāra līdz maija beigām. Kursa pamatā ir LU mecenāta Džona Medvecka un vairāk nekā 50 citu ziedotāju iniciatīva – ieguldīt Latvijas nākotnē, jaunajos uzņēmējos.

Uzņēmējdarbības ekonomikā tev būs iespēja apgūt uzņēmējdarbības teoriju, attīstot savas komandas biznesa ideju. Kursa noslēgumā labākās 4 komandas katra saņems 6000,- EUR finansējumu uzņēmējdarbības attīstīšanai un 4 mēnešu inkubāciju LU studentu Biznesa inkubatorā. Par kursa nokārtošanu tiks piešķirti 4 KP.

Ja tev radās interese pieteikties Uzņēmējdarbības ekonomikai, tad lūdzu atstāj savu e- pastu šeit – http://goo.gl/forms/OUSLFUla0B – un mēs tev janvārī nosūtīsim vairāk informācijas un iespēju pieteikties.

N.B. Šis ir īpašs kurss, un tajā tiks uzņemti tikai 30 C daļas studenti, kuri tiks izlozēti no visiem, kuri būs pieteikušies (ja pieteikumu skaits > 30).

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *