Pēlēko dienu aizslauka Mirdzoša nakts

Netipiskā, bet nu jau sen mums visiem tik pierastā pelēkā, 11. decembra ziemas vakarā, kad vairums studentu steidz kārtot sakrājušos studiju parādus vai domās noskaņojas gaidāmajiem Ziemassvētkiem, sesijai vai citiem mazajiem dzīves prieciņiem, trīs fakultāšu – Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu, Bioloģijas un Ķīmijas – studenti apvienojās spēkiem un idejām un kopā ieskandināja tuvojošos svētkus paši savā Ziemassvētku ballē “Mirdzošā nakts”.

Pelēko decembra vakaru izgaismoja ķīmiķu sarūpētās daudzkrāsainās neona gaismiņas un uguns liesmu mēles neskaitāmās krāsās. Neierasti Ķīmijas fakultātes telpām, kur parasti apgrozās studenti un mācībspēki baltos halātiņos, nakti piepildīja ar smalkām frizūrām un rotām rotājušās, skaistās kleitās tērptas dāmas un kungi solīdos uzvalkos. Ķīmijas fakultātes telpas tika piepildītas ar studentu nebeidzamajiem smiekliem, balle varēja sākties!

Vakaru iesāka Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes asociētā profesora un daudzu studentu drauga Ģirta Stinkuļa uzruna, kurā tika sveikti balles viesi un novēlēta tikpat izdevies, darba un panākumiem bagāts nākamais 2015. gads.

Vakara turpinājumā fakultātes telpas ieskandināja grupa “Quartet of Five”, kuras uzstāšanās laikā puišiem bija iespēja izdancināt meitenes vai mūzikas pavadībā pārspriest jaunākos notikumus un baumas. Starplaikā Ķīmijas fakultātes aktīvisti bija parūpējušies par noslēpumainiem un tikai viņiem zināmiem maģiskiem eksperimentiem. Mazliet pāri pusnaktij bija iespēja klātienē novērot uguns un dūmu šovu, kurš varēja sacensties ar pašiem Mordoras uguns un lavas laukiem. Par aktivitātēm un spēlēm grupu starplaikos rūpējās balles vadītāji. Ne vienam vien nācās pamest zāli ar “Piebalgas Alus” dāvāto kasti kvasa vai “Braslas” garšīgajiem jogurtiem. Vēlāk “Quartet of Five” nomainīja un publiku turpināja priecēt ansamblis “The Loudstones”. Zāles grīda dunēja ne tikai no smagajiem mūzikas basiem, bet arī zem deju soļiem. Par lielisku mūziku uz deju plača līdz agram rītam rūpējās DJ Ieva Veee!

Deju virpuļos metās ne vien esošie vai vēl nesenie studenti, bet arī pasniedzēji. Par viņu labsajūtu rūpējās arī folkklubs “ALA”, piedāvājot uzkodas. Deju starplaikos viesiem bija iespēja kopā ar draugiem nofotogrāfēties fotostūrītī, lai vēlāk atcerētos un dalītos lieliskajās atmiņās par aizvadīto vakaru, vai vienkārši pasēdēt ar draugiem pie galdiņa. Fotosesijā sadedzinātās kalorijas pēc tam varēja atgūt ar atspirdzinošiem “Red Bull” enerģijas dzērieniem.

Pateicamies visiem atbalstītājiem “Red Bull”, “Braslas”, ”Piebalgas alus”, “OlainFarm” un folkklubs “Ala”, kuriem veltam sirsnīgus pateicības vārdus!

Bildes no pasākuma meklē šeit:

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt, Kultūra, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.