Ziemassvētku balle “Mirdzošā nakts”

Pavisam drīz būs klāt Ziemassvētki – vieni no gada gaišākajiem un īpašākajiem svētkiem. Līdz ar to, aicinām uz mirdzošāko šī gada Ziemassvētku balli, kas notiks 11. decembrī plkst. 21.00 LU Ķīmijas fakultātes telpās, Kr. Valdemāra iela 48! Par nakts mirdzēšanu svētku ballē rūpēsies LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes, LU Bioloģijas fakultātes un LU Ķīmijas fakultātes Studentu pašpārvaldes.

Patīkamu gaisotni palīdzēs sasniegt grupas The Loudstones un Quartet of Five, par dejām līdz pēdējiem mēness stariem rūpēsies DJ Ieva Veee. Balles gaitā sagaidāmas dažādas aktivitātes visām gaumēm, kas paredz arī skaistāko mirkļu iemūžināšanu īpašā Ziemassvētku gaisotnē (foto stūrītis).  No 4. decembra ieejas kartes iespējams iegūt LU ĢZZF bibliotēkā, LU ĶF Studentu pašpārvaldē un LU BF Studentu pašpārvaldē. Sev un saviem draugiem var rezervēt galdiņu, aizpildot anketu, kas būs pieejama elektroniski no 3. decembra: http://ej.uz/mirdzi. Galdiņu skaits ir ierobežots, tāpēc jāpasteidzas!

Pasākumā būs aizliegts ienest stikla taru. Par patīkamiem pārsteigumiem rūpēsies: Braslas, Piebalgas alus, Red Bull, OlainFarm.

Meklējam kleitas un uzvalkus, spodrinām kurpes un tiekamies gada skaistākajā Ziemassvētku ballē!

P.S. Izvēloties kleitu vai kreklu, atceries, ka balle mirdzēs UV krāsās.

Šis ieraksts tika publicēts Der zināt. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.